284. Willemijn van Dorp

Willemijn van Dorp
(Huizen 1945)
Blue vase II
Monogrammed and dated 99 l.l.
Oil on canvas, 60.2 x 70.3 cm
Provenance:
Stichting Kunst & Historisch Bezit ABN AMRO, The Netherlands

Taxatie
€ 1 - 1
€ 200