Tjipke Visser
(Workum 1876 – Bergen (NH) 1955)
Jariboe (1915)
Monogrammed on the base
Signed on the bottom
Wood, H. 58.2 cm
Provenance:
Private collection, the Netherlands

Taxatie
€ 3.000 - 5.000
€ 4.000