226. Rik Meijers

Rik Meijers
(Rotterdam 1963)
Mystiek Portret (2001/02)
Gouache and collage on paper, 64.7 x 49.5 cm
Provenance:
– Galerie De Praktijk, Amsterdam (incl. invoice)
– Private collection, The Netherlands

Taxatie
€ 600 - 1.000
€ 600