261. Jeffrey Burger

Jeffrey Burger
(Schiedam 1971)
‘De Overbrugging’
Monogrammed and dated ’08 l.r.
Oil and acrylic on board, 100 x 100.2 cm
Provenance:
Stichting Kunst & Historisch Bezit ABN AMRO, The Netherlands

Taxatie
€ 1 - 1
€ 1.400