43

Jan Hendrik Weissenbruch
(The Hague 1824 – 1903)
“Bij de boerderij” (At the Farmyard)
Signed lower left
Oil on paper laid down on panel, 32.3 x 43.9 cm
Provenance:
– Collection Mrs. A.J.van Boekhoven-Leydenroth
– Auction A. Mak, Amsterdam, De zeer belangrijke verzameling moderne schilderijen en aquarellen van nu wijlen Mevrouw van Boekhoven Leydenroth te Utrecht, 16 April 1918
– Kunsthandel E.J. van Wisselingh, Amsterdam, inv. no. S 2794*
– Collection Mr. M.P. Voûte, Aerdenhout
– Kunstzalen A. Vecht, Amsterdam
– Private collection, the Netherlands

Taxatie
€ 2.000 - 4.000
€ 2.400