327. J.H. Peereboom

J.H. Peereboom
(18e/ 19e eeuw)
Jachthond
Gesigneerd en gedateerd 1799 r.o.
Olieverf op paneel, 29 x 36,1 cm

Taxatie
€ 600 - 800
€ 500