56. Gerrit Benner

Gerrit Benner
(Leeuwarden 1897 – Nijemirdum 1981)
Poppy in the field
Signed l.r.
Gouache on paper, 50 x 65 cm
Provenance:
Collection prof. dr. W.H. Brummelkamp and Mrs. H.E. Brummelkamp-van Joost, Amstelveen
Drs. E.M.H. van Dooren & dr. W.H. Brummelkamp, AMC Collectie, Vijftien stromingen in de AMC Collectie, Nederlandse schilderkunst na 1945 uit de collectie van het Academisch Medisch Centrum, H. Veenman & Zonen, Wageningen, 1989, page 191, no. 9 (ill.)
N.B.:
Including the aforementioned book together with two books on the artist.

Taxatie
€ 4.000 - 5.000
€ 4.000