153. Eugène Brands

Eugène Brands
(1913-2002)
Landscape
Signed with initials lower left
Gouache on paper, 41.4 x 34.5 cm
Provenance:
Private collection, the Netherlands

Taxatie
€ 1.000 - 2.000
€ 1.000