275. Cornelis Doolaard

Cornelis Doolaard
(Poortugaal 1944)
Meisjes
Monogrammed l.l.
Oil on canvas, 45.3 x 36 cm
Provenance:
– Galerie Mokum, Amsterdam
– Private collection, The Netherlands

Taxatie
€ 500 - 800