273

Cornelis Doolaard
(Poortugaal 1944)
Kus
Monogrammed l.r.
Oil on canvas, 70.2 x 58 cm
Provenance:
Galerie Utrecht, Utrecht

Taxatie
€ 3.000 - 5.000