100

(Liège 1922 – Paris 2010)
Hanengekraai (Cockcrow)
Signed and dated 47 lower right
Gouache and Indian ink on paper, 23.5 x 16.3 cm
Provenance:
– C. Küssel, Corneille, het Hongaarse Avontuur, 1947, Galerie Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam, 2002, p. 60 (ill.)
– Exhibition catalogue, Corneille is Back, Szépművészeti Múzeum, Budapest, p.17 (ill.)
– Maison des Arts, Tunis, Corneille, Un Oiseau Précoce, 10 – 30 October 1998
– Cobra Museum, Amstelveen, Corneille, het Hongaarse avontuur 11 January – 17 March 2002
– Stedelijk Museum Schiedam, Corneille, Zijn Wereld, 22 september 2018 t/m 3 februari 2019

Taxatie
€ 3.000 - 5.000
€ 9.100