Charlotte van Pallandt
(Arnhem 1898 – Noordwijk 1997)
Torso
Monogrammed on the base
Wood, H. 43.6 cm
Provenance:
Private collection, the Netherlands

Taxatie
€ 1.500 - 3.000
€ 3.500