Bernardus van Schijndel
(Weesp 1647 – Haarlem 1709)
The offer
Monogrammed lower right
Oil on panel, 37 x 29.3 cm
Provenance:
Collection H.J. van Dam, Amsterdam

Taxatie
€ 1.000 - 2.000
€ 500