273. Cornelis Doolaard

Cornelis Doolaard
(Portugal 1944)
Kiss
monogrammed lr
Oil on canvas, 70.2 x 58 cm
Provenance:
Gallery Utrecht, Utrecht

€ 3.000 - 5.000
Hammer amount