242. A polychrome giltwood sopraporta

A polychrome giltwood sopraporta
18th century
The serpentine molded pierced frame carved with flower sprays and C-scrolls.
W. 186 cm
Provenance:
Collection F. van Oppenraij, Noordwolde

€ 600 - 800
Hammer amount
€ 600