Oude Meesters & 19e eeuwse schilderijen

Veilinghuis AAG is gespecialiseerd in de verkoop van Oude Meesters en 19e-eeuwse kunst. Deze veilingen gewijd aan schilderijen, tekeningen en aquarellen gemaakt tussen de 15e en vroeg 20e eeuw, vinden twee maal per jaar plaats en behalen grote successen. Dit succes is te danken aan de opmerkelijke aanstelling van ons team van experts; ons begrip van de steeds evoluerende markt; onze relaties met oude en nieuwe verzamelaars; en onze focus op kwaliteit, waarbij we de allerbeste werken op de markt brengen. De markt is steeds internationaler geworden en trekt verzamelaars van over de hele wereld aan, zowel jong als oud.

Ons team van specialisten is altijd beschikbaar voor een vertrouwelijke taxatie of om de huidige markt voor uw kunst te bespreken. Aarzel niet om contact met ons op te nemen om uw mogelijkheden te bespreken.