• 512 - Old Masters to Modernists

    Veiling: Maandag 2 december 2019, 14 uur
    Kijkdagen: Vrijdag 29 november t/m zondag 1 december, van 10 tot 17 uur

    Hierbij presenteren wij u deze nieuwe veiling van Old Masters tot Modernists. Deze catalogus bevat 168 werken, variërend van Oude Meesters tot werken door vroeg 20ste eeuwse modernisten, afkomstig uit diverse Europese collecties.

    Wij nodigen u uit de catalogus hier te bekijken.

    Graag attenderen wij u hier op de verschillende mogelijkheden van deelname aan de veiling, ook indien u niet aanwezig kunt zijn.

    Eventuele gebreken of restauraties van de aangeboden lots staan niet beschreven. Indien u meer informatie wenst over de staat van een kunstwerk, verzoeken wij u contact met ons op te nemen of een conditierapport aan te vragen.