• 503 - Old Masters to Modernists

    Veiling: Maandag 18 juni 2018, 14 uur
    Kijkdagen: Vrijdag 15 t/m zondag 17 juni, van 10 tot 17 uur

    Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e-eeuwse italianiserende landschap tot het 20ste-eeuwse verleidelijke naakt. Met trots presenteren wij u de online catalogus hier, bestaande uit 193 lots.

    Eventuele gebreken of restauraties van de aangeboden lots staan niet beschreven. Indien u meer informatie wenst over de staat van een kunstwerk, verzoeken wij u contact met ons op te nemen of een conditierapport aan te vragen.