• Aankomende veilingen

    • 496 - The Asian Art Sale

      Veiling: Maandag 27 november 2017, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 24 t/m zondag 26 november, van 10 tot 17 uur

      Vanwege de succesvolle resultaten van de afgelopen twee Aziatica veilingen is deze gespecialiseerde veiling een vast onderdeel van onze veilingagenda geworden. De catalogus beslaat maar liefst 234 lots, bestaande uit porselein, aardewerk, ivoren snijwerken en netsuke, bronzen objecten, krissen, sculpturen en meubels, alle afkomstig uit China, Japan of Zuidoost-Azië.

      meer informatie online catalogus PDF catalogus

    • 497 - Fine & Rare Wines

      Veiling: Zondag 10 december 2017
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 10 december 2017

      Het seizoen zal worden afgesloten met deze prachtige wijnveiling, waarin niet alleen de bekende klassieke wijnhuizen, maar ook belangrijke nieuwe wereldwijnen zijn opgenomen.

      meer informatie

    • 498 - Moderne & Hedendaagse Kunst en de Henk & Truus Peeters Collectie

      Veiling: Maandag 11 december 2017
      Kijkdagen: Vrijdag 8 t/m zondag 10 december, van 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u de 'Henk & Truus Peeters Collectie' in deze veiling. Dit bijzondere kunstenaarsechtpaar wordt niet alleen geroemd vanwege hun bijdrage aan de (internationale) kunstgeschiedenis, maar ook wisten zij door hun vele contacten en samenwerkingen een indrukwekkende privécollectie op te bouwen. Een van de topstukken betreft het museale werk 'Kaardlontvlokken (1965)' door Yayoi Kusama, met wie het echtpaar een hechte vriendschap onderhield.

      meer informatie

    • 499 - The Christmas Special: kunst, juwelen, zilver, antiquiteiten en meer

      Veiling: Maandag 18 december 2017
      Kijkdagen: Vrijdag 15 t/m zondag 17 december, van 10 tot 17 uur

      Het veilingseizoen zal worden afgesloten met deze veiling gewijd aan het gehele interieur, waaronder zilver, juwelen, glas, porselein, aardewerk, sculpturen, meubels, objets d’art, schilderijen, aquarellen en grafiek

      meer informatie