• Aankomende veilingen

    • 500 - Fine & Rare Wines

      Veiling: Zondag 11 maart 2018
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 11 maart 2018

      Het nieuwe seizoen zullen wij van start gaan met deze prachtige wijnveiling, waarin niet alleen de bekende klassieke wijnhuizen, maar ook belangrijke nieuwe wereldwijnen zijn opgenomen. Wij nodigen u uit wijnen in te brengen voor deze veiling.

      meer informatie

    • 501 - Zilver, Juwelen, Klokken & Horloges

      Veiling: Mei 2018
      Kijkdagen: Mei 2018

      Naast een breed scala aan zilveren objecten, kent deze veiling een indrukwekkend aanbod van juwelen, klokken en horloges. Onder het zilver vindt u kandelaars, miniaturen, manden en andere gebruiksvoorwerpen, daterend vanaf de 18e tot vroeg 20ste eeuw. De antieke en hedendaagse juwelen zijn veelal bezet met diamant of andere edelstenen en zijn afkomstig van diverse vooraanstaande huizen en ontwerpers. Het horlogeaanbod bestaat uit uurwerken van gerenommeerde merken zoals Rolex, Jaeger LeCoultre, Cartier en Patek Philippe. Ook uw bijdrage voor deze veiling is zeer welkom.

      meer informatie

    • 502 - 19e Eeuwse Schilderijen & Oude Meesters

      Veiling: Mei 2018
      Kijkdagen: Mei 2018

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e eeuwse Italianiseerde landschap tot het vroeg 20ste eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 503 - The Asian Art Sale

      Veiling: Mei 2018
      Kijkdagen: Mei 2018

      Vanwege het ruime aanbod en de grote internationale vraag, zal dit voorjaar wederom een gespecialiseerde Aziatica veiling plaatsvinden. De catalogus omvat diverse particuliere collecties, bestaande uit porselein, aardewerk, ivoren snijwerken en netsuke, bronzen objecten, krissen, sculpturen en meubels, alle afkomstig uit China, Japan en Zuidoost-Azië. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling. Voor een geheel vrijblijvende taxatie van uw collectie verzoeken wij u contact met ons op te nemen.

      meer informatie

    • 504 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Juni 2018
      Kijkdagen: Juni 2018

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen de reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse nieuwe talenten introduceren. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen. Voor een geheel vrijblijvende taxatie van uw collectie verzoeken wij u contact met ons op te nemen.

      meer informatie