• Aankomende veilingen

    • 494 - Fine & Rare Wines

      Veiling: Zondag 24 september 2017, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 24 september, 10.30 uur

      Het nieuwe seizoen zullen wij van start gaan met deze prachtige wijnveiling, waarin niet alleen de bekende klassieke wijnhuizen, maar ook belangrijke nieuwe wereldwijnen zijn opgenomen.De veiling zal plaatsvinden op de nieuwe locatie van Winefield’s Auctioneers:

      meer informatie

    • 495 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 20 november 2017, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 17 t/m zondag 19 november, van 10 tot 17 uur

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e eeuwse Italianiseerde landschap tot het vroeg 20ste eeuwse verleidelijke naakt.

      meer informatie

    • 496 - The Asian Art Sale

      Veiling: Maandag 27 november 2017
      Kijkdagen: Vrijdag 24 t/m zondag 26 november, van 10 tot 17 uur

      Vanwege het grote succes zullen wij ook dit najaar een gespecialiseerde Asian Art Sale organiseren. De veiling omvat reeds diverse particuliere collecties, bestaande uit porselein, aardewerk, ivoren snijwerken en netsuke, bronzen objecten, krissen, sculpturen en meubels, alle afkomstig uit China, Japan of Zuidoost-Azië.

      meer informatie

    • 497 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 11 december 2017
      Kijkdagen: Vrijdag 8 t/m zondag 10 december, van 10 tot 17 uur

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen de reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse nieuwe talenten introduceren.

      meer informatie

    • 498 - Fine & Rare Wines

      Veiling: Zondag 17 december 2017
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 17 december 2017

      Het seizoen zal worden afgesloten met deze prachtige wijnveiling, waarin niet alleen de bekende klassieke wijnhuizen, maar ook belangrijke nieuwe wereldwijnen zijn opgenomen.

      meer informatie

    • 499 - The Christmas Special: kunst, juwelen, zilver, antiquiteiten en meer

      Veiling: Maandag 18 december 2017
      Kijkdagen: Vrijdag 15 t/m zondag 17 december, van 10 tot 17 uur

      Het veilingseizoen zal worden afgesloten met deze veiling gewijd aan het gehele interieur, waaronder zilver, juwelen, glas, porselein, aardewerk, sculpturen, meubels, objets d’art, schilderijen, aquarellen en grafiek

      meer informatie