479 – Kunst tot € 3.000

Datum 25 juni 2016

Het seizoen zal worden afgesloten met deze zeer gevarieerde veiling van kunstwerken met een veilingtaxatie lager dan € 3.000. Alle verschillende disciplines zijn vertegenwoordigd in deze catalogus, bestaande uit schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, sculpturen, fotografie en ook conceptuele kunst. De werken zijn niet alleen afkomstig van particuliere verzamelaars, maar ook van vooraanstaande bedrijfscollecties.

Ruim acht jaar geleden introduceerden wij dit veilingconcept om daarmee een nieuwe doelgroep aan te spreken. Velen achten het bezoeken van kijkdagen en veilingen hoogdrempelig en deze veiling leent zich daarom uitstekend voor een eerste kennismaking met de veilingwereld. Niet alleen wordt deze veiling inmiddels goed bezocht door beginnende verzamelaars, ook de doorgewinterde collectioneur en handelaar vindt hier zijn trouvaille.

De 199 lots zijn gerangschikt op alfabetische volgorde van kunstenaar en de catalogus leidt u daarmee van Leon Adriaans tot Christiaan Zwanikken. Ook bevat deze veiling een groot aantal bekende internationale kunstenaars. Doordat de werken gemaakt zijn tussen de 18e en 21ste eeuw, wordt een goed beeld geschetst van de ontwikkelingen in de kunstgeschiedenis van de laatste 300 jaar en biedt daarmee voor ieder wat wils.

Leon Adriaans
Birdhouse

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 500

Else Alfelt
Komposition

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 350

Angie Anakis
Untitled (1994)

Taxatie € 800 - 1.200

Resultaat € 250

Louis Apol
A walk along the forest

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 480

Karel Appel
Têtes volantes

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 550

Karel Appel
Head like clouds

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 700

Nobuyoshi Araki
Untitled (Personal Sentimentalism in Photography) (1980)

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 400

Nobuyoshi Araki
Untitled (2000)

Taxatie € 3.000 - 4.000

Karin Arink
Untitled (1995)

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 250

Karin Arink & Annemarie Nibbering
Ik ben een ander en toch dezelfde (1994)

Taxatie € 500 - 800

Gijs Assmann
a) Suske & Wiske

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 350

Maddy Arkesteyn
25 (Tent) (circa 1994)

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 300

Erzsébet Baerveldt
Golgotha (1996)

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 200

Erzsébet Baerveldt
Scuola Anatomica II (1992-1996)

Taxatie € 800 - 1.200

Resultaat € 300

Mogens Balle
Komposition

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 500

Richard Baumgart
Verdi's Rigoletto

Taxatie € 600 - 1.000

Resultaat € 600

Richard Baumgart
The Picnic (After Monet)

Taxatie € 800 - 1.200

Resultaat € 1.800

Willy Belinfante-Sauerbier
Jeruzalem Shouk

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 500

Willy Belinfante-Sauerbier
Business men

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 500

Frans & Marja de Boer Lichtveld
Spiegelconstructie

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 650

Joseph Beuys
a) Fettecke

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 300

Marinus Boezem
Packed Space (1978)

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 500

Kees van Bohemen
Untitled (circa 1953)

Taxatie € 700 - 900

Resultaat € 750

Kees van Bohemen
Untitled

Taxatie € 700 - 900

Resultaat € 500

Merijn Bolink
Untitled (1994) (3x)

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 280

Merijn Bolink
Idea for a sculpture (2x)

Taxatie € 500 - 800

Merijn Bolink
Uit-stekend (1996)

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 400

Merijn Bolink
Skin scanner: leopard skin, Italian coffee, electronics, liquid ethylene-vinyl acetate, nitrogen, benzene-propane, chemglass (1998)

Taxatie € 800 - 1.200

Merijn Bolink
Untitled (gas cylinders) (1994)

Taxatie € 800 - 1.200

Resultaat € 500

Armand Bouten
Untitled

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 650

Wil Bouthoorn
Composition

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 320

Eugène Brands
Panta rhei; alles stroomt...

Taxatie € 600 - 1.000

Resultaat € 480

Eugène Brands
Landschap

Taxatie € 700 - 900

Resultaat € 450

Eugène Brands
Tentenkamp

Taxatie € 800 - 1.200

Resultaat € 420

Eugène Brands
Bach, een kompositie

Taxatie € 800 - 1.200

Resultaat € 450

Breyten Breytenbach
"Sorro"

Taxatie € 500 - 800

Resultaat € 420