Aankondiging aankomende veiling

Classic to Contemporary Art

Veiling Juni 2024
Kijkdagen Juni 2024

Deze veiling schetst een prachtig overzicht van de ontwikkelingen in de kunstgeschiedenis. Als basis voor deze veiling dienen een aantal particuliere collecties, bestaande uit Oude Meesters, 19e eeuwse kunstenaars, Impressionisten, naoorlogse kunst en gevestigd hedendaags talent.
Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen.
Voor een geheel vrijblijvende taxatie van uw collectie verzoeken wij u contact op te nemen met:

Talita Teves
t.teves@veilinghuisaag.com
020 – 30 12 950