Aankondiging aankomende veiling

525 – Old Masters To Modernists

Datum November 2022
Kijkdagen November 2022

Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e-eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste-eeuwse verleidelijke naakt.
Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen. Voor een geheel vrijblijvende taxatie verzoeken wij u contact op te nemen met:

Talita Teves
t.teves@veilinghuisaag.com
+31 (0)20 – 30 12 950