Aankondiging aankomende veiling

522 – Old Masters to Modernists

Datum Maandag 4 juli 2022
Kijkdagen Vrijdag 1 t/m zondag 3 juli, van 10 tot 17 uur

Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste eeuwse verleidelijke naakt.
Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen. Voor een geheel vrijblijvende taxatie verzoeken wij u contact op te nemen met:

Talita Teves
t.teves@veilinghuisaag.com
+31 20 – 30 12 950