Aankondiging aankomende veiling

520 – Old Masters to Modernists

Datum Maandag 22 november 2021
Kijkdagen Vrijdag 19 t/m zondag 21 november, van 10 tot 17 uur of op afspraak

Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e-eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste-eeuwse verleidelijke naakt.
Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen. Voor een geheel vrijblijvende taxatie verzoeken wij u contact op te nemen met:

Talita Teves
t.teves@veilinghuisaag.com
+31 20 – 30 12 950