Aankondiging aankomende veiling

523 – ONline ONly

Datum September 2022
Kijkdagen September 2022

Het veilingseizoen zal van start gaan met deze ONline ONly veiling, bestaande uit kunstwerken met een geschatte veilingwaarde tot € 3.000. Deze veiling biedt u kunst uit alle periodes en in verschillende stijlen; van 19e eeuws bloemstilleven tot hedendaagse grafiek en fotografie.

Ruim tien jaar geleden introduceerden wij dit ‘Kunst tot € 3.000’ concept om daarmee een nieuwe doelgroep aan te spreken. Velen achten het bezoeken van kijkdagen en veiling hoogdrempelig, maar met deze prijsstelling en variatie leent het zich uitstekend voor een eerste kennismaking. Niet alleen wordt deze veiling goed bezocht door beginnende verzamelaars, ook de doorgewinterde collectioneur en handelaar speurt hier naar een trouvaille.

Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen. Voor een geheel vrijblijvende taxatie verzoeken wij u contact op te nemen met:

Talita Teves
t.teves@veilinghuisaag.com
+31 20 – 30 12 950