• Resultaten

    • 490 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 12 juni 2017, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 9 t/m zondag 11 juni, van 10 tot 17 uur

      Kenmerkend voor deze veiling is het diverse en internationale karakter van de aangeboden lots. Niet alleen bekende Nederlandse kunstenaars komen aan bod, maar de catalogus geeft ook een goede indruk van de diversiteit van de algemene kunststromingen van de afgelopen honderd jaar.

      meer informatie catalogus resultaten

    • 489 - Diamonds are Forever: Zilver, Juwelen & Horloges

      Veiling: Maandag 29 mei 2017, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 26 t/m zondag 28 mei, van 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u de catalogus van onze eerste gespecialiseerde veiling op dit gebied, bestaande uit 309 lots afkomstig uit particulier bezit. Daar het aanbod niet alleen in stijl, techniek en tijd zeer verschilt, maar daarnaast ook diverse collecties bevat zonder minimumprijs, biedt deze veiling voor ieder wat wils.

    • 486 - The Christmas Sale

      Veiling: Maandag 19 december 2016, 13 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 16 t/m zondag 18 december, van 10 tot 17 uur

      Het seizoen zal feestelijk worden afgesloten met deze zeer gevarieerde veiling, bestaande uit 249 lots. De catalogus leidt u van zilveren objecten naar juwelen, klokken, spiegels, meubels, porselein, aardewerk, aziatica en een uitgebreid aanbod schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek.

    • 485 - Moderne & Hedendaagse Kunst en een collectie sculpturen

      Veiling: Maandag 12 december 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 9 t/m zondag 11 december, van 10 tot 17 uur

      Verheugd zijn wij over het zeer gevarieerde aanbod van deze aankomende veiling. De catalogus bevat 135 tekeningen, aquarellen, schilderijen, fotografie en sculpturen, gemaakt aan het eind van de negentiende eeuw tot heden.

    • 483 - The Asian Art Sale

      Veiling: Maandag 28 november 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 25 t/m zondag 27 november, van 10 tot 17 uur

      Vanwege het ruime aanbod en de grote internationale vraag, zal dit najaar een gespecialiseerde Aziatica veiling plaatsvinden. De catalogus omvat diverse particuliere collecties, bestaande uit porselein, aardewerk, ivoren snijwerken en netsuke, bronzen objecten, krissen, sculpturen en meubels, alle afkomstig uit China, Japan en Zuidoost-Azië.

    • 482 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 14 november 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 11 t/m zondag 13 november, van 10 tot 17 uur

      Graag attenderen wij u hierbij op de catalogus van onze eerstvolgende schilderijenveiling. Deze zeer gevarieerde selectie van 105 lots, alle gemaakt in de 17e tot vroeg 20ste eeuw, schetsen een prachtig beeld van de verschillende kunststromingen door de eeuwen heen.

    • 479 - Kunst tot € 3.000

      Veiling: Maandag 27 juni 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 24 t/m zondag 26 juni, van 10 tot 17 uur

      Het seizoen zal worden afgesloten met deze zeer gevarieerde veiling van kunstwerken met een veilingtaxatie lager dan € 3.000. Alle verschillende disciplines zijn vertegenwoordigd in deze catalogus, bestaande uit schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, sculpturen, fotografie en ook conceptuele kunst.

    • 478 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 13 juni 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 10 t/m zondag 12 juni, van 10 tot 17 uur

    • 476 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 6 juni 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 3 t/m zondag 5 juni, van 10 tot 17 uur

      Hierbij presenteren wij u de catalogus van onze aankomende veiling op maandag 6 juni waarin diverse particuliere verzamelingen zijn opgenomen. Zo bevat deze veiling een collectie werken van de hand van Dirk Filarski, maar ook van meer contemporaine kunstenaars zoals Walasse Ting, Eugène Brands, Jef Diederen, Ger Lataster en beeldhouwer Carolein Smit.

    • 474 - A collection of choice: The Susanna Vorst Collection

      Veiling: Maandag 18 april 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 15 t/m zondag 17 april, van 10 tot 17 uur

      Verliefd, in vuur en vlam, bedwelmd. Het zijn de gevoelens die Susanna Vorst heeft bij de kunst die ze de afgelopen 35 jaar heeft verzameld. Kunst verzamelen is haar passie, maar het wordt tijd om deze bijzondere collectie te laten veilen.

    • 473 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 11 april 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 8 t/m zondag 10 april, van 10 tot 17 uur

      Wij nodigen u uit de kijkdagen en veiling te bezoeken van deze zeer gevarieerde interieurveiling. De catalogus van deze veiling is inmiddels verkrijgbaar en bevat 235 zorgvuldig geselecteerde objecten, waaronder zilver, glas, porselein, aardewerk, klokken, sculpturen, meubels en aziatica.

    • 471 - The Christmas Sale

      Veiling: Maandag 14 december 2015, 13 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 11 t/m zondag 13 december, van 10 tot 17 uur

      Het seizoen zal feestelijk worden afgesloten met deze zeer gevarieerde veiling, bestaande uit maar liefst 393 lots. De catalogus leidt u van zilveren objecten naar juwelen, klokken, spiegels, meubels, porselein, aardewerk, aziatica en een zeer uitgebreid aanbod schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek. Diverse vooraanstaande particuliere collecties zijn opgenomen, maar ook werken afkomstig van de bedrijfscollectie Koninklijke Douwe Egberts.

    • 469 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 30 november 2015, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 27 t/m zondag 29 november, van 10 tot 17 uur

      Hierbij presenteren wij u de catalogus van deze zeer uitgebreide veiling Moderne & Hedendaagse Kunst. De geselecteerde schilderijen en werken op papier zijn aangevuld met een aantal vooraanstaande collecties, waaronder sculpturen, fotografie, CoBrA-kunst en een verzameling werken door gerenommeerde Chinese kunstenaars.

    • 467 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 16 november 2015, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 13 t/m zondag 15 november, van 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u de catalogus van onze aankomende veiling inhoudende 111 lots, variërend van 17e eeuwse meesters tot vroeg 20ste eeuwse grondleggers.

    • 466 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 5 oktober 2015, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 2 t/m zondag 4 oktober, van 10 tot 17 uur

      Wij nodigen u uit de kijkdagen en veiling te bezoeken van deze zeer gevarieerde interieurveiling. De catalogus van deze veiling is inmiddels verkrijgbaar en bevat 173 zorgvuldig geselecteerde objecten, waaronder zilver, juwelen, glas, porselein, aardewerk, klokken, sculpturen, meubels en aziatica.

    • 463 - The Summer Sale

      Veiling: Maandag 29 juni 2015, 13 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 26 t/m zondag 28 juni, van 10 tot 17 uur

      Het veilingseizoen in Amsterdam zal worden afgesloten met deze uitgebreide interieurveiling van zilver, juwelen, porselein, aardewerk, klokken, sculpturen, meubels, aziatica, schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek.

    • 461 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 15 juni 2015, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 12 t/m zondag 14 juni, van 10 tot 17 uur

      Hierbij presenteren wij u de catalogus van deze veiling, waarin maar liefst 117 lots zijn opgenomen afkomstig uit de 17e tot vroeg 20ste eeuw. Onder het aanbod treft u importante en aantrekkelijke stillevens, portretten, landschappen, marines en genrestukken.

    • 460 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 8 juni 2015, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 5 t/m zondag 7 juni, van 10 tot 17 uur

      Deze veilingmaand zal van start gaan met een zeer uitgebreide veiling van Moderne & Hedendaagse Kunst. De geselecteerde schilderijen en werken op papier zijn aangevuld met een aantal vooraanstaande collecties, waaronder diverse sculpturen, een verzameling CoBrA-kunst en werken afkomstig uit de nalatenschap van Anton Pieck.

    • 458 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 16 maart 2015, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 13 t/m zondag 15 maart, van 10 tot 17 uur

      Het nieuwe veilingseizoen zal van start gaan met deze zeer uitgebreide interieurveiling. De catalogus bevat 215 lots, waaronder zilver, klokken, meubels, boeken, aardewerk, porselein en andere bijzondere verzamelobjecten.

    • 456 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 15 december 2014, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 12 t/m zondag 14 december, van 10 tot 17 uur

      Het seizoen zal worden afgesloten met een schitterende veiling van (vroeg) moderne en hedendaagse schilderijen, aquarellen, tekeningen, sculpturen en fotografie, waarvan wij u hier met trots de catalogus presenteren.

    • 454 - The Winter Sale

      Veiling: Maandag 8 december 2014, 12 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 5 t/m zondag 7 december, van 10 tot 17 uur

      Voor de liefhebbers van antiquiteiten en kunst organiseren wij deze interieurveiling op maandag 8 december aanstaande. De catalogus bevat maar liefst 486 lots zilver, juwelen, porselein, aardewerk, klokken, glas, sculpturen, meubels, kandelaren, aziatica, schilderijen, aquarellen, tekeningen & grafiek.

    • 453 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 24 november 2014, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 21 t/m zondag 23 november, van 10 tot 17 uur

      Vanaf heden is de catalogus van deze veiling beschikbaar en ook online in te zien. Daar de schilderijen, aquarellen en tekeningen zijn gemaakt in de 17e tot vroeg 20ste eeuw is het aanbod zeer divers en schetst deze een mooi beeld van de diverse kunststromingen door de tijd heen.

    • 452 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 6 oktober 2014, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 3 t/m zondag 5 oktober, van 10 - 17 uur

      Hierbij nodigen wij u uit onze aankomende veiling te bezoeken voor de aanschaf van diverse gebruiksvoorwerpen, verzamelobjecten en ook trouvailles. De catalogus bevat 251 lots, variërend van zilver, juwelen, klokken, meubels, sculpturen, porselein, aardewerk en aziatica, alle geselecteerd op hun kwaliteit en aantrekkelijkheid.

    • 449 - The Summer Sale

      Veiling: Maandag 30 juni 2014, 13 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 27 t/m zondag 29 juni, van 10 tot 17 uur

      Op maandag 30 juni zullen wij het seizoen traditiegetrouw afsluiten met deze algemene veiling bestaande uit zilver, juwelen, glas, porselein, aardewerk, klokken, sculpturen, meubels, kandelaren, aziatica en etnografica. Deze catalogus is aangevuld met meer dan 150 kunstwerken, van oude meesters tot hedendaagse grafiek, waarvan bijna de helft zonder minimumprijs wordt aangeboden.

    • 448 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 23 juni 2014, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 20 t/m zondag 22 juni, van 10 tot 17 uur

      Wij nodigen u uit de kijkdagen te bezoeken van deze aankomende veiling, bestaande uit ruim 100 schilderijen, aquarellen en tekeningen. Deze werken variëren in leeftijd van de 16e tot vroeg 20ste eeuw en zijn alle geselecteerd op hun kunsthistorische, dan wel zeer decoratieve waarde.

    • 446 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 16 juni 2014, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 13 t/m zondag 15 juni, van 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u de catalogus van onze eerstvolgende veiling van Moderne & Hedendaagse Kunst. Niet alleen zijn diverse (inter)nationale collecties vertegenwoordigd, maar ook bevat deze veiling een apart katern fotografische werken. Het geheel van 226 lots schetst een prachtig overzicht van de ontwikkeling van de kunststromingen van de 20ste eeuw.

    • 444 - The Spring Sale

      Veiling: Maandag 31 maart 2014, 13 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 28 t/m zondag 30 maart, van 10 tot 17 uur

      De eerste algemene veiling van dit voorjaar zal plaatsvinden op maandag 31 maart en bestaat uit 456 lots zilver, juwelen, porselein, aardewerk, klokken, sculpturen, meubels, kandelaren, aziatica, etnografica, vintage kleding, schilderijen, aquarellen, tekeningen & grafiek. Onderdeel van deze veiling is de befaamde collectie Lobi-sculpturen afkomstig van Robert Terwindt.

    • 442 - The Christmas Sale

      Veiling: Maandag 16 december 2013, 12 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 13 t/m zondag 15 december, van 10 tot 17 uur

      Zilver, juwelen, porselein, aardewerk, klokken, horloges, sculpturen, meubels, kandelaren, aziatica, schilderijen, aquarellen, tekeningen & grafiek

      catalogus resultaten

    • 440 - Moderne & Hedendaagse Kunst & werken op papier uit de collectie Benno Premsela / Friso Broeksma

      Veiling: Maandag 9 december 2013, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 6 t/m zondag 8 december, van 10 tot 17 uur

      Vanaf heden is de catalogus voor onze aankomende veiling beschikbaar. Wij wensen u veel leesplezier en hopen u tijdens kijkdagen en veiling te mogen verwelkomen!

      catalogus resultaten

    • 439 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 18 november 2013, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 15 t/m zondag 17 november, van 10 tot 17 uur

      Met gepaste trots presenteren wij u hierbij de catalogus van onze halfjaarlijkse veiling van 19e Eeuwse Schilderijen & collectie werken door Oude Meesters. De verzameling omhelst niet alleen schilderijen, maar ook aquarellen en tekeningen gemaakt in de 17e tot vroeg 20ste eeuw.

    • 438 - The Autumn Sale

      Veiling: Maandag 14 oktober 2013, 12 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 11 t/m zondag 13 oktober, van 10 tot 17 uur

      Het nieuwe veilingseizoen zal van start gaan met een wel zeer uitgebreide veiling van kunst en antiquiteiten, onder de noemer The Autumn Sale. Deze catalogus bevat allerlei objecten voor uw interieur, waaronder zilver, juwelen, glas, porselein, aardewerk, klokken, horloges, sculpturen, kandelaren, meubels, spiegels, aziatica, schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek. Daarnaast wordt een omvangrijke collectie werken afkomstig van de Stichting Kunst & Historisch Bezit ABN AMRO aangeboden.

    • 435 - The Summer Sale

      Veiling: Maandag 1 juli 2013, 12 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 28 t/m zondag 30 juni, van 10 tot 17 uur

      Traditiegetrouw zullen wij het voorjaarsseizoen afsluiten met een allesomvattende veiling voor uw interieur. In deze Summer Sale vindt u onder meer meubelen, klokken, horloges, zilver, juwelen, porselein, aardewerk en Aziatica. De catalogus is aangevuld met een groot aantal kunstwerken, waaronder schilderijen, aquarellen en grafiek en een bijzondere collectie sculpturen afkomstig uit de kantoren van ABN AMRO.

    • 433 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 17 juni 2013, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 14 t/m zondag 16 juni, van 10 tot 17 uur

      Ook dit voorjaar bieden wij u geruime keus aan Moderne & Hedendaagse kunst. De veiling, op maandag 17 juni a.s., bevat maar liefst 155 werken van nationale en internationale befaamde kunstenaars. Zo leidt de catalogus u van Haagse School tot Bergense School en vervolgens van Pop Art tot Nul-beweging, CoBrA en Realisme. De collectie is aangevuld met een serie fotografie en bijzondere sculpturen.

    • 432 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 27 mei 2013, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 24 t/m zondag 26 mei, van 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u de catalogus van onze aankomende veiling, welke een prachtig overzicht schetst van werken gemaakt in de 17e tot vroeg 20ste eeuw. De veiling zal van start gaan met twintig bijzondere schilderijen door Oude Meesters, alle geselecteerd op hun kunsthistorische en decoratieve waarde.

    • 429 - The Spring Sale

      Veiling: Maandag 25 maart 2013, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 22 t/m zondag 24 maart, van 10 tot 17 uur

      Op maandag 25 maart a.s. zal het nieuwe veilingseizoen van start gaan met deze all-round veiling, getiteld The Spring Sale. Deze veiling omvat maar liefst 486 lots, alle geselecteerd op hun kwalitatieve, maar ook decoratieve waarde. Zo vindt u in deze catalogus niet alleen antiquiteiten waaronder zilver, juwelen, porselein, aardewerk, klokken, horloges, sculpturen, meubels, kandelaren en aziatica, maar ook schilderijen, aquarellen, tekeningen & grafiek.

    • 427 - The Christmas Sale

      Veiling: Maandag 17 december 2012, 12 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 14 t/m zondag 16 december, van 10 tot 17 uur

      “Alles wat u graag onder de kerstboom als cadeautje zou willen krijgen” is een allesomvattende uitleg van The Christmas Sale op maandag 17 december a.s. Zo vindt u in deze uitgebreide catalogus (van maar liefst 655 lots) zilver, juwelen, glas, kristal, porselein, aardewerk, klokken, sculpturen, kroonluchters, kandelaren, spiegels, aziatica, tribal art, schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek. Niet alleen is de veiling aangevuld met de privéverzameling vintage handtassen van Nederlands mode icoon Karin Eijlders, maar ook wordt de collectie aziatica en etnografica van kunstenaar Michel van Overbeeke aangeboden

    • 425 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 26 november 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 23 t/m zondag 25 november, van 10 tot 17 uur

      De najaarsveiling van maandag 26 november a.s. geeft een zeer gevarieerd aanbod van moderne en hedendaagse schilderijen en beeldhouwwerken. U vindt er een goed overzicht van de ontwikkeling van kunststromingen van de afgelopen 100 jaar met onder meer impressionistische aquarellen, luministische schilderijen, CoBrA kunst en magisch realistisch werk.

    • 424 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 12 november 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 9 t/m zondag 11 november, van 10 tot 17 uur

      Op maandag 12 november a.s. organiseren wij een belangrijke veiling van 19e Eeuwse Schilderijen & werken door Oude Meesters. Deze veiling bevat schilderijen gemaakt tussen de 17e en 20ste eeuw en geeft daarmee een mooi overzicht van de ontwikkeling van de schilder- en tekenkunst door de eeuwen heen.

    • 421 - De Interieur Collectie: van Aardewerk tot Zeefdruk

      Veiling: Maandag 1 oktober 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 28 t/m zondag 30 september, van 10 tot 17 uur

      Op maandag 1 oktober zullen wij het nieuwe veilingseizoen van start gaan met een nieuw concept, genaamd ‘De Interieur Collectie’. In deze veiling vindt u allerlei objecten, van aardewerk tot zeefdruk, om uw huis mee te decoreren.

    • 419 - The Peter Stuyvesant Collection: The Ultimate Sale (a no reserve sale)

      Veiling: Maandag 2 juli 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 29 juni t/m zondag 1 juli, 10 tot 17 uur

      Op maandag 2 juli a.s. zal het Amsterdamse veilinghuis AAG het seizoen afsluiten met een heel bijzondere veiling. Het betreft de Peter Stuyvesant Collection, waarvan een deel eerder onder de hamer kwam bij Sotheby’s Amsterdam, en waarvan nu het laatste en grootste deel zal worden geveild.

    • 417 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 18 juni 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 15 t/m zondag 17 juni, van 10 tot 17 uur

      Op maandag 18 juni zullen wij weer een belangrijke kunstnijverheidsveiling organiseren, waarin u alle objecten kunt vinden welke deel uitmaakten van een ‘Europees Interieur’. Een ruime keus aan kwalitatief hoogstaand antiek zal worden aangeboden, variërend van Chinees en Europees porselein en aardewerk, klokken, barometers en horloges, gegraveerde glazen, diverse Neurenbergse kunstkabinetjes, tot zilver en juwelen, bolkronen en zomeer.

    • 416 - Kunst tot € 3000

      Veiling: Maandag 11 juni 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 8 t/m zondag 10 juni, 10 tot 17 uur

      De tweede week van juni organiseren wij een zeer gevarieerde veiling, bestaande uit 446 lots. Alle in deze catalogus opgenomen werken en objecten hebben een geschatte veilingwaarde van minder dan € 3000 en zijn gemaakt tussen de 18e en vroeg 21ste eeuw. Maar liefst 325 van deze lots worden u aangeboden zonder minimum prijs, waardoor deze veiling voor iedere smaak en portemonnee uiterst aantrekkelijk is.

    • 415 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 4 juni 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 1 t/m zondag 3 juni, 10 tot 17 uur

      Vanaf begin juni zullen wij een vijftal veilingen organiseren. De eerste daarvan is de halfjaarlijkse veiling Moderne & Hedendaagse Kunst. Met trots presenteren wij u een exclusief, zeer gevarieerd aanbod. De catalogus leidt u van werken uit de vroeg 20ste eeuw tot objecten van zeer recente makelij.

    • 414 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 7 mei 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 4 t/m zondag 6 mei, 10 tot 17 uur

      Op maandag 7 mei a.s. zullen wij het voorjaar vieren met een prachtige veiling van 19e eeuwse schilderijen, aangevuld met een collectie Oude Meesters. De catalogus kenmerkt zich door de vele kleurrijke werken, waaronder groene landschappen met blauwe hemel, luchtige straatscènes en fleurige boeketten. Wij nodigen u uit de online catalogus te bekijken en hopen u tijdens kijkdagen en veiling te mogen verwelkomen in het veilinghuis!

    • 413 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 2 april 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 30 maart t/m zondag 1 april, 10 tot 17 uur

      Op 2 april aanstaande zal AAG weer een belangrijke antiekveiling houden onder de titel ‘Het Europese Interieur’. Zoals gebruikelijk is er weer een gevarieerd en met zorg samengesteld aanbod van porselein, aardewerk, zilver en juwelen, klokken en horloges, meubelen en varia. Alles uiteraard weer in de hoge kwaliteit die u van ons gewend bent.

    • 412 - Kunst tot € 3000

      Veiling: Maandag 12 maart 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 9 t/m zondag 11 maart, 10 tot 17 uur

      Het nieuwe veilingseizoen gaat van start met de immer succesvolle veiling Kunst tot € 3000. Deze veiling biedt u betaalbare kunst uit alle periodes en in verschillende stijlen. Zo leidt de catalogus u op alfabetische volgorde door drie eeuwen kunst: van 19e eeuws bloemstilleven tot hedendaagse grafiek en fotografie.

    • 410 - Het Europese Interieur & een collectie Klokken en Horloges

      Veiling: Maandag 12 december 2011, 14 uur

      Op maandag 12 december zal AAG het seizoen weer traditioneel afsluiten met een grote, kwalitatief hoogstaande kunst- en kunstnijverheidsveiling onder de noemer Het Europese Interieur. U treft in deze veiling niet alleen een grote collectie begerenswaardige voorwerpen, waaronder gegraveerde glazen en Delfts aardewerk uit de nalatenschap van de onlangs overleden Amsterdamse antiquair Henk van Vliet, ook de klokkenliefhebbers komen ruimschoots aan hun trekken. Mede onder auspiciën van de bekende expert Jaap Zeeman werd een belangrijke collectie staande klokken, pendules, horloges en wat dies meer zij samengesteld die wij u met gepaste trots presenteren.

    • 409 - Kunst tot € 3000

      Veiling: Maandag 5 december 2011, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 2 t/m zondag 4 december, 10 tot 17 uur

      Wij nodigen u van harte uit de kijkdagen te bezoeken van de aankomende veiling Kunst tot € 3000. Het concept, ooit overgenomen van een toonaangevend Duits veilinghuis, blijkt bijzonder populair. Het bezoeken van een veiling of kijkdagen beschouwden vele mensen als ‘hoogdrempelig’ tot wij deze veilingcategorie in Nederland introduceerden. Veilinghuis AAG hanteert weliswaar ook een bepaalde kwaliteits- en daardoor prijsgrens, maar maakt een paar keer per jaar een uitzondering voor deze zeer betaalbare stukken.

    • 408 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 28 november 2011, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 25 t/m zondag 27 november, 10 tot 17 uur

      Met gepaste trots presenteren wij u de catalogus van deze veiling: niet alleen zijn de aangeboden werken bijzonder aantrekkelijk geprijsd, maar ook zijn de aangeboden kunstwerken van hoog niveau.

    • 407 - Wijnen

      Veiling: Zondag 20 november 2011, 13 uur
      Kijkdagen: Zondag 20 november, 12 uur (proeven)

      Op zondag 20 november a.s. zal de najaarswijnveiling plaatsvinden. Al meer dan acht jaar organiseren wij met behulp van onze twee wijnexperts Frank Jacobs en Karel de Graaf met zeer veel succes deze halfjaarlijkse veilingen, waarvan de grootte en kwaliteit iedere veiling toeneemt.

    • 405 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 31 oktober 2011, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 28 t/m zondag 30 oktober, 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u onze aankomende veiling van 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters. Deze collectie is van hoogwaardig niveau en bevat vele bekende kunstenaars werkzaam in de 17e tot vroeg 20ste eeuw.

    • 403 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 3 oktober 2011, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 30 september t/m zondag 2 oktober, 10 tot 17 uur

      Op maandag 3 oktober aanstaande is het weer zover: een belangrijke kunst- & kunstnijverheidsveiling, met als titel Het Europese Interieur. Zoals gebruikelijk bieden wij u een smaakvol geheel van uiteenlopende zaken als Chinees porselein, meubelen, zilver en juwelen, sculpturen, kronen, glas en varia, waaruit het weer uiterst aangenaam kiezen is. En alles in de kwaliteit die u inmiddels van AAG gewend bent met een sterke nadruk op schoonheid en esthetiek.

    • 402 - Kunst tot € 3000

      Veiling: Maandag 19 september 2011, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 16 t/m zondag 18 september, 10 tot 17 uur

      Het nieuwe veilingseizoen in Amsterdam zal van start gaan met de veiling Kunst tot € 3000. Het concept, ooit overgenomen van een toonaangevend Duits veilinghuis, blijkt bijzonder populair. Het bezoeken van een veiling of kijkdagen beschouwden vele mensen als ‘hoogdrempelig’ tot wij deze veilingcategorie in Nederland introduceerden. Veilinghuis AAG hanteert weliswaar ook een bepaalde kwaliteits- en daardoor prijsgrens, maar maakt een paar keer per jaar een uitzondering voor deze zeer betaalbare stukken.