• 414 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

    Veiling: Maandag 7 mei 2012, 14 uur
    Kijkdagen: Vrijdag 4 t/m zondag 6 mei, 10 tot 17 uur

    Op maandag 7 mei a.s. zullen wij het voorjaar vieren met een prachtige veiling van 19e eeuwse schilderijen, aangevuld met een collectie Oude Meesters. De catalogus kenmerkt zich door de vele kleurrijke werken, waaronder groene landschappen met blauwe hemel, luchtige straatscènes en fleurige boeketten. Wij nodigen u uit de online catalogus te bekijken en hopen u tijdens kijkdagen en veiling te mogen verwelkomen in het veilinghuis!