• 494 - Kunst tot € 3000

    Veiling: Zomer 2017
    Kijkdagen: Zomer 2017

    Het nieuwe veilingseizoen gaat van start met de immer succesvolle veiling Kunst tot € 3000. Deze veiling biedt u betaalbare kunst uit alle periodes en in verschillende stijlen. Zo leidt de catalogus u door drie eeuwen kunst: van 19e eeuws bloemstilleven tot hedendaagse grafiek en fotografie.

    Tien jaar geleden introduceerden wij dit concept, mede om daarmee een nieuwe doelgroep aan te spreken. Velen achten het bezoeken van kijkdagen en veiling hoogdrempelig en deze veiling leent zich daarom uitstekend voor een eerste kennismaking met de veilingwereld. Maar niet alleen wordt deze veiling inmiddels goed bezocht door beginnende verzamelaars, ook de doorgewinterde collectioneur en handelaar struint hier naar zijn trouvaille.

    Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen. Voor een geheel vrijblijvende taxatie verzoeken wij u contact op te nemen met:

    Talita Teves
    t.teves@veilinghuisaag.com
    020 - 30 12 950