• 486 - The Christmas Sale

    Veiling: Maandag 19 december 2016, 13 uur
    Kijkdagen: Vrijdag 16 t/m zondag 18 december, van 10 tot 17 uur

    Het seizoen zal feestelijk worden afgesloten met deze zeer gevarieerde veiling, bestaande uit 249 lots. De catalogus leidt u van zilveren objecten naar juwelen, klokken, spiegels, meubels, porselein, aardewerk, aziatica en een uitgebreid aanbod schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek.

    Wij nodigen u uit de online catalogus hier te bekijken en hopen u te mogen verwelkomen op kijkdagen en veiling!

    Eventuele gebreken of restauraties van de aangeboden lots staan niet beschreven. Indien u meer informatie wenst over de staat van een object, verzoeken wij u contact met ons op te nemen of een conditierapport aan te vragen.