• 479 - Kunst tot € 3.000

    Veiling: Maandag 27 juni 2016, 14 uur
    Kijkdagen: Vrijdag 24 t/m zondag 26 juni, van 10 tot 17 uur

    Het seizoen zal worden afgesloten met deze zeer gevarieerde veiling van kunstwerken met een veilingtaxatie lager dan € 3.000. Alle verschillende disciplines zijn vertegenwoordigd in deze catalogus, bestaande uit schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, sculpturen, fotografie en ook conceptuele kunst. De werken zijn niet alleen afkomstig van particuliere verzamelaars, maar ook van vooraanstaande bedrijfscollecties.

    Ruim acht jaar geleden introduceerden wij dit veilingconcept om daarmee een nieuwe doelgroep aan te spreken. Velen achten het bezoeken van kijkdagen en veilingen hoogdrempelig en deze veiling leent zich daarom uitstekend voor een eerste kennismaking met de veilingwereld. Niet alleen wordt deze veiling inmiddels goed bezocht door beginnende verzamelaars, ook de doorgewinterde collectioneur en handelaar vindt hier zijn trouvaille.

    De 199 lots zijn gerangschikt op alfabetische volgorde van kunstenaar en de catalogus leidt u daarmee van Leon Adriaans tot Christiaan Zwanikken. Ook bevat deze veiling een groot aantal bekende internationale kunstenaars. Doordat de werken gemaakt zijn tussen de 18e en 21ste eeuw, wordt een goed beeld geschetst van de ontwikkelingen in de kunstgeschiedenis van de laatste 300 jaar en biedt daarmee voor ieder wat wils.