• Kopen
  • Verkopen
  • Veilingschema
  • Catalogus
  • Over ons
  • Live Bieden
  • Aftersale
  • Mijn AAG
  • REAL ESTATE
  • Wijnen
  • 471 - The Christmas Sale

    Veiling: Maandag 14 december 2015, 13 uur
    Kijkdagen: Vrijdag 11 t/m zondag 13 december, van 10 tot 17 uur

    Het seizoen zal feestelijk worden afgesloten met deze zeer gevarieerde veiling, bestaande uit maar liefst 393 lots. De catalogus leidt u van zilveren objecten naar juwelen, klokken, spiegels, meubels, porselein, aardewerk, aziatica en een zeer uitgebreid aanbod schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek.
    Diverse vooraanstaande particuliere collecties zijn opgenomen, maar ook werken afkomstig van de bedrijfscollectie Koninklijke Douwe Egberts.

    Wij nodigen u uit de online catalogus hier te bekijken en hopen u te mogen verwelkomen op kijkdagen en veiling!

    Mocht u de veiling niet bij kunnen wonen, dan attenderen wij u hier graag op de overige mogelijkheden van deelname aan de veiling.

    Eventuele gebreken of restauraties van de aangeboden lots staan niet beschreven. Indien u meer informatie wenst over de staat van een object, verzoeken wij u contact met ons op te nemen of een conditierapport aan te vragen.