• Voorgaande veilingen

    • 493 - The Asian Art Sale

      Veiling: Maandag 3 juli 2017, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 30 juni t/m zondag 2 juli, van 10 tot 17 uur

      Verzamelaars en liefhebbers van Aziatica mogen deze veiling niet missen. De 213 lots beslaan niet alleen porselein en aardewerk, maar ook gebruiksvoorwerpen, meubels, kleding, kunstwerken en andere verzamelobjecten.

      meer informatie online catalogus PDF catalogus resultaten

    • 492 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 26 juni 2017, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 23 t/m zondag 25 juni, van 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u hierbij de catalogus van onze aankomende veiling, bestaande uit 135 werken afkomstig uit de vroeg 17e tot het midden van de 20ste eeuw. Naast vele bekende veilingnamen, bevat de catalogus ook enkele prachtige werken van ‘petits maîtres’, wij noemen u hierbij enkele voorbeelden van het aanbod.

    • 491 - Fine & Rare Wines @Dauphine

      Veiling: Zondag 18 juni 2017
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 18 juni

      De zomer zal worden gevierd met deze prachtige wijnveiling, waarin niet alleen de bekende klassieke wijnhuizen, maar ook belangrijke nieuwe wereldwijnen zijn opgenomen.

      meer informatie

    • 490 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 12 juni 2017, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 9 t/m zondag 11 juni, van 10 tot 17 uur

      Kenmerkend voor deze veiling is het diverse en internationale karakter van de aangeboden lots. Niet alleen bekende Nederlandse kunstenaars komen aan bod, maar de catalogus geeft ook een goede indruk van de diversiteit van de algemene kunststromingen van de afgelopen honderd jaar.

    • 489 - Diamonds are Forever: Zilver, Juwelen & Horloges

      Veiling: Maandag 29 mei 2017, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 26 t/m zondag 28 mei, van 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u de catalogus van onze eerste gespecialiseerde veiling op dit gebied, bestaande uit 309 lots afkomstig uit particulier bezit. Daar het aanbod niet alleen in stijl, techniek en tijd zeer verschilt, maar daarnaast ook diverse collecties bevat zonder minimumprijs, biedt deze veiling voor ieder wat wils.

    • 488 - Modern & Contemporary Art in Singapore

      Veiling: Zaterdag 8 april 2017
      Kijkdagen: Vrijdag 7 & zaterdag 8 april

      AAG organiseert al vele jaren met succes veilingen in Azië. Zo ook veilingen in Singapore, waar Indo-Europese en moderne Aziatische kunst afkomstig van onze Europese cliënten onder de hamer komt. Vanwege de aldaar aanwezige verzameldrang, zijn de opbrengsten beduidend hoger dan op veilingen in Nederland. Voor onze aankomende veiling zijn wij dan ook op zoek naar schilderijen, aquarellen en tekeningen van de hand van bekende Indo-Europese, Balinese, Indonesische en Aziatische kunstenaars.

      meer informatie

    • 487 - Fine & Rare Wines @Dauphine

      Veiling: Zondag 12 maart 2017
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 12 maart 2017

      Het nieuwe seizoen zal van start gaan met deze prachtige wijnveiling, waarin niet alleen de bekende klassieke wijnhuizen, maar ook belangrijke nieuwe wereldwijnen zijn opgenomen. Wij nodigen u uit wijnen in te brengen voor deze veiling.

      meer informatie

    • 486 - The Christmas Sale

      Veiling: Maandag 19 december 2016, 13 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 16 t/m zondag 18 december, van 10 tot 17 uur

      Het seizoen zal feestelijk worden afgesloten met deze zeer gevarieerde veiling, bestaande uit 249 lots. De catalogus leidt u van zilveren objecten naar juwelen, klokken, spiegels, meubels, porselein, aardewerk, aziatica en een uitgebreid aanbod schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek.

    • 485 - Moderne & Hedendaagse Kunst en een collectie sculpturen

      Veiling: Maandag 12 december 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 9 t/m zondag 11 december, van 10 tot 17 uur

      Verheugd zijn wij over het zeer gevarieerde aanbod van deze aankomende veiling. De catalogus bevat 135 tekeningen, aquarellen, schilderijen, fotografie en sculpturen, gemaakt aan het eind van de negentiende eeuw tot heden.

    • 484 - Fine & Rare Wines @ Dauphine

      Veiling: Zondag 11 december 2016, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 11 december, 10.30 uur

      Het voorjaar zal worden afgesloten met deze prachtige wijnveiling, waarin niet alleen de bekende klassieke wijnhuizen, maar ook belangrijke nieuwe wereldwijnen zijn opgenomen.

      meer informatie PDF catalogus

    • 483 - The Asian Art Sale

      Veiling: Maandag 28 november 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 25 t/m zondag 27 november, van 10 tot 17 uur

      Vanwege het ruime aanbod en de grote internationale vraag, zal dit najaar een gespecialiseerde Aziatica veiling plaatsvinden. De catalogus omvat diverse particuliere collecties, bestaande uit porselein, aardewerk, ivoren snijwerken en netsuke, bronzen objecten, krissen, sculpturen en meubels, alle afkomstig uit China, Japan en Zuidoost-Azië.

    • 482 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 14 november 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 11 t/m zondag 13 november, van 10 tot 17 uur

      Graag attenderen wij u hierbij op de catalogus van onze eerstvolgende schilderijenveiling. Deze zeer gevarieerde selectie van 105 lots, alle gemaakt in de 17e tot vroeg 20ste eeuw, schetsen een prachtig beeld van de verschillende kunststromingen door de eeuwen heen.

    • 481 - Modern & Contemporary Art in Singapore

      Veiling: Zaterdag 29 oktober 2016, 18.30 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 28 oktober, van 11 tot 20 uur & zaterdag 29 oktober, van 11 tot 17 uur

      Op zaterdag 29 november zal AAG wederom een veiling in samenwerking met Larasati Auctioneers organiseren. Wij nodigen u uit de online catalogus te bekijken en hopen u in Singapore te mogen verwelkomen!

      meer informatie PDF catalogus

    • 480 - Fine & Rare Wines & De Henk Savelberg Collectie @ Dauphine

      Veiling: Zondag 25 september 2016, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) 25 september, 10.30 uur

      Zondag 25 september zullen wij het nieuwe seizoen openen met een zeer uitgebreide wijnveiling. Naast diverse particuliere collecties, wordt ook de beroemde Henk Savelberg wijncollectie aangeboden, bestaande uit meer dan 2500 flessen afkomstig van de beroemde wijnkaart van zijn vroegere gelijknamige restaurant te Den Haag.

      meer informatie PDF catalogus

    • 479 - Kunst tot € 3.000

      Veiling: Maandag 27 juni 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 24 t/m zondag 26 juni, van 10 tot 17 uur

      Het seizoen zal worden afgesloten met deze zeer gevarieerde veiling van kunstwerken met een veilingtaxatie lager dan € 3.000. Alle verschillende disciplines zijn vertegenwoordigd in deze catalogus, bestaande uit schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, sculpturen, fotografie en ook conceptuele kunst.

      meer informatie online catalogus resultaten

    • 478 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 13 juni 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 10 t/m zondag 12 juni, van 10 tot 17 uur

    • 477 - Fine & Rare Wine @ Dauphine

      Veiling: Zondag 12 juni 2016
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 12 juni 2016

      meer informatie

    • 476 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 6 juni 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 3 t/m zondag 5 juni, van 10 tot 17 uur

      Hierbij presenteren wij u de catalogus van onze aankomende veiling op maandag 6 juni waarin diverse particuliere verzamelingen zijn opgenomen. Zo bevat deze veiling een collectie werken van de hand van Dirk Filarski, maar ook van meer contemporaine kunstenaars zoals Walasse Ting, Eugène Brands, Jef Diederen, Ger Lataster en beeldhouwer Carolein Smit.

    • 475 - Modern & Contemporary Art in Singapore

      Veiling: Zaterdag 23 april 2016, 18.30 uur
      Kijkdagen: Donderdag 21 april, van 13 tot 19 uur, vrijdag 22 april, van 11 tot 19 uur en zaterdag 23 april, van 11 tot 17 uur

      Op zaterdag 23 april zal AAG wederom een veiling in samenwerking met Larasati Auctioneers organiseren. Het aanbod bestaat uit maar liefst 60 werken, alle geselecteerd op hun kunsthistorische waarde en aantrekkelijke verschijning.

      meer informatie PDF catalogus

    • 474 - A collection of choice: The Susanna Vorst Collection

      Veiling: Maandag 18 april 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 15 t/m zondag 17 april, van 10 tot 17 uur

      Verliefd, in vuur en vlam, bedwelmd. Het zijn de gevoelens die Susanna Vorst heeft bij de kunst die ze de afgelopen 35 jaar heeft verzameld. Kunst verzamelen is haar passie, maar het wordt tijd om deze bijzondere collectie te laten veilen.

    • 473 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 11 april 2016, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 8 t/m zondag 10 april, van 10 tot 17 uur

      Wij nodigen u uit de kijkdagen en veiling te bezoeken van deze zeer gevarieerde interieurveiling. De catalogus van deze veiling is inmiddels verkrijgbaar en bevat 235 zorgvuldig geselecteerde objecten, waaronder zilver, glas, porselein, aardewerk, klokken, sculpturen, meubels en aziatica.

    • 472 - Fine & Rare Wine @ Dauphine

      Veiling: Zondag 20 maart 2016
      Kijkdagen: (proeven) zondag 20 maart

      Bekijk nu de catalogus voor deze veiling en wij hopen u tijdens de veiling te mogen verwelkomen!

      PDF catalogus

    • 471 - The Christmas Sale

      Veiling: Maandag 14 december 2015, 13 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 11 t/m zondag 13 december, van 10 tot 17 uur

      Het seizoen zal feestelijk worden afgesloten met deze zeer gevarieerde veiling, bestaande uit maar liefst 393 lots. De catalogus leidt u van zilveren objecten naar juwelen, klokken, spiegels, meubels, porselein, aardewerk, aziatica en een zeer uitgebreid aanbod schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek. Diverse vooraanstaande particuliere collecties zijn opgenomen, maar ook werken afkomstig van de bedrijfscollectie Koninklijke Douwe Egberts.

    • 470 - Fine & Rare Wine @ Dauphine

      Veiling: Zondag 13 december 2015, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) zondag 13 december 2015, 10.30 uur

      Hierbij presenteren wij u de catalogus van de aankomende wijnveiling op zondag 13 december in Dauphine te Amsterdam. Deze gevarieerde veiling bevat diverse indrukwekkende collecties Bordeaux en Bourgogne, waaronder een verzameling Château Lafite-Rothschild. De catalogus biedt u daarnaast veel betaalbare producenten en een mooie selectie Champagne en mousserende wijnen voor de feestdagen.

      meer informatie PDF catalogus

    • 469 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 30 november 2015, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 27 t/m zondag 29 november, van 10 tot 17 uur

      Hierbij presenteren wij u de catalogus van deze zeer uitgebreide veiling Moderne & Hedendaagse Kunst. De geselecteerde schilderijen en werken op papier zijn aangevuld met een aantal vooraanstaande collecties, waaronder sculpturen, fotografie, CoBrA-kunst en een verzameling werken door gerenommeerde Chinese kunstenaars.

    • 468 - Modern & Contemporary Art in Singapore

      Veiling: Zaterdag 21 november 2015
      Kijkdagen: Vrijdag 20 & zaterdag 21 november

      Vanwege de succesvolle verkoopresultaten in Singapore zal dit najaar een extra veiling op zaterdag 21 november worden gehouden. De catalogus is inmiddels verkrijgbaar en online in te zien. Wij hopen u spoedig in Singapore te mogen verwelkomen!

      PDF catalogus

    • 467 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 16 november 2015, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 13 t/m zondag 15 november, van 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u de catalogus van onze aankomende veiling inhoudende 111 lots, variërend van 17e eeuwse meesters tot vroeg 20ste eeuwse grondleggers.

    • 466 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 5 oktober 2015, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 2 t/m zondag 4 oktober, van 10 tot 17 uur

      Wij nodigen u uit de kijkdagen en veiling te bezoeken van deze zeer gevarieerde interieurveiling. De catalogus van deze veiling is inmiddels verkrijgbaar en bevat 173 zorgvuldig geselecteerde objecten, waaronder zilver, juwelen, glas, porselein, aardewerk, klokken, sculpturen, meubels en aziatica.

    • 465 - Fine & Rare Wine @ Dauphine

      Veiling: Zondag 27 september 2015, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 27 september, 10.30 uur

      Deze eerste veiling na de zomer bevat een zeer gevarieerd aanbod voor elke wijnliefhebber. Naast de bijzondere collectie Vintage Port, is een breed aanbod van topwijnen uit Bordeaux beschikbaar, waaronder Château Mouton Rothschild, Margaux, Haut Brion, Lafite-Rothschild en Le Pin. Ook zijn belangrijke wijnproducenten uit de Bourgogne en Nieuwe Wereld goed vertegenwoordigd. Uiteraard biedt deze veiling voor ieder wat wils, waardoor vele lots zeer aantrekkelijk geprijsd zijn.

      meer informatie PDF catalogus

    • 464 - Modern & Contemporary Art in Singapore

      Veiling: Zondag 5 juli 2015, 14.30 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 3 - zaterdag 4 juli, van 11 tot 19 uur & zondag 5 juli, van 10.30 tot 13 uur

      Bekijk nu de catalogus voor deze veiling en wij hopen u in Singapore te mogen verwelkomen!

      PDF catalogus

    • 463 - The Summer Sale

      Veiling: Maandag 29 juni 2015, 13 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 26 t/m zondag 28 juni, van 10 tot 17 uur

      Het veilingseizoen in Amsterdam zal worden afgesloten met deze uitgebreide interieurveiling van zilver, juwelen, porselein, aardewerk, klokken, sculpturen, meubels, aziatica, schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek.

    • 462 - Fine & Rare Wine @ Dauphine

      Veiling: Zondag 28 juni 2015, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 28 juni, vanaf 10.30 uur

      In deze catalogus bieden wij u een bijzonder ruim aanbod wijnen van Domaine de la Romanée-Conti en Vega Sicilia. Naast de Premier Grand Cru Bordeaux lots, treft u een groot aantal drinkwijnen uit Bordeaux, Rhône, Italië en de Nieuwe Wereld.

      meer informatie PDF catalogus

    • 461 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 15 juni 2015, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 12 t/m zondag 14 juni, van 10 tot 17 uur

      Hierbij presenteren wij u de catalogus van deze veiling, waarin maar liefst 117 lots zijn opgenomen afkomstig uit de 17e tot vroeg 20ste eeuw. Onder het aanbod treft u importante en aantrekkelijke stillevens, portretten, landschappen, marines en genrestukken.

    • 460 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 8 juni 2015, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 5 t/m zondag 7 juni, van 10 tot 17 uur

      Deze veilingmaand zal van start gaan met een zeer uitgebreide veiling van Moderne & Hedendaagse Kunst. De geselecteerde schilderijen en werken op papier zijn aangevuld met een aantal vooraanstaande collecties, waaronder diverse sculpturen, een verzameling CoBrA-kunst en werken afkomstig uit de nalatenschap van Anton Pieck.

    • 459 - Fine & Rare Wine @ Dauphine

      Veiling: Zondag 29 maart 2015, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 29 maart, vanaf 10.30 uur

      In onze komende veiling bieden we u prachtige Bourgognes, aangevoerd door wijnen van Armand Rousseau en Domaine de la Romanée Conti. Behalve de Premier Grand Cru Classé wijnen is er tevens een ruim aanbod drinkwijnen uit de Bordeaux. Daarnaast zijn ook Italië, Duitsland en de Nieuwe Wereld weer goed vertegenwoordigd.

      meer informatie PDF catalogus

    • 458 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 16 maart 2015, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 13 t/m zondag 15 maart, van 10 tot 17 uur

      Het nieuwe veilingseizoen zal van start gaan met deze zeer uitgebreide interieurveiling. De catalogus bevat 215 lots, waaronder zilver, klokken, meubels, boeken, aardewerk, porselein en andere bijzondere verzamelobjecten.

    • 457 - Modern & Contemporary Art in Singapore

      Veiling: Zaterdag 24 januari 2015, 13.30 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 23 januari, van 10.30 - 20 uur & Zaterdag 24 januari, van 10 - 12 uur

      De Moderne & Hedendaagse Kunstveiling, welke op 24 januari gehouden zal worden in het Goodwood Park Hotel, heeft een aanbod van maar liefst 50 buitengewone Zuid-Oost Aziatische werken, wellicht behorende tot de beste op hun gebied.

      meer informatie PDF catalogus

    • 456 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 15 december 2014, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 12 t/m zondag 14 december, van 10 tot 17 uur

      Het seizoen zal worden afgesloten met een schitterende veiling van (vroeg) moderne en hedendaagse schilderijen, aquarellen, tekeningen, sculpturen en fotografie, waarvan wij u hier met trots de catalogus presenteren.

    • 455 - Fine & Rare Wine @ Dauphine

      Veiling: Zondag 14 december 2014, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) zondag 14 december, 10.30 uur

      De laatste wijnveiling van dit seizoen wordt wederom in Dauphine te Amsterdam gehouden. Het aanbod in deze veiling bestaat naast veel goede, betaalbare drinkwijnen uit alle windstreken ook uit de befaamde topwijnen zoals Château Pétrus, Château Latour, Château Margaux, Château Lafite-Rothschild en Château Mouton Rothschild.

      meer informatie PDF catalogus

    • 454 - The Winter Sale

      Veiling: Maandag 8 december 2014, 12 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 5 t/m zondag 7 december, van 10 tot 17 uur

      Voor de liefhebbers van antiquiteiten en kunst organiseren wij deze interieurveiling op maandag 8 december aanstaande. De catalogus bevat maar liefst 486 lots zilver, juwelen, porselein, aardewerk, klokken, glas, sculpturen, meubels, kandelaren, aziatica, schilderijen, aquarellen, tekeningen & grafiek.

    • 453 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 24 november 2014, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 21 t/m zondag 23 november, van 10 tot 17 uur

      Vanaf heden is de catalogus van deze veiling beschikbaar en ook online in te zien. Daar de schilderijen, aquarellen en tekeningen zijn gemaakt in de 17e tot vroeg 20ste eeuw is het aanbod zeer divers en schetst deze een mooi beeld van de diverse kunststromingen door de tijd heen.

    • 452 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 6 oktober 2014, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 3 t/m zondag 5 oktober, van 10 - 17 uur

      Hierbij nodigen wij u uit onze aankomende veiling te bezoeken voor de aanschaf van diverse gebruiksvoorwerpen, verzamelobjecten en ook trouvailles. De catalogus bevat 251 lots, variërend van zilver, juwelen, klokken, meubels, sculpturen, porselein, aardewerk en aziatica, alle geselecteerd op hun kwaliteit en aantrekkelijkheid.

    • 451 - Fine Wine, Spirits & Vintage Port @ Dauphine

      Veiling: Zondag 5 oktober 2014, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 5 oktober, 10.30 uur

      Het aanbod in deze veiling bestaat naast veel goede, betaalbare drinkwijnen uit alle windstreken ook uit zeer exclusieve wijnen, zoals Château Pétrus, Château Latour, Château Margaux, Château Lafite-Rothschild en Château Mouton-Rothschild.

      meer informatie PDF catalogus

    • 450 - TRADITIONAL, MODERN & CONTEMPORARY ART IN SINGAPORE

      Veiling: Zondag 24 augustus 2014, 15.30 uur
      Kijkdagen: Zaterdag 23 augustus, van 10.30 - 20.00 uur & zondag 24 augustus, van 10.30 tot 13.00 uur

      Op zondag 24 augustus zullen wij in samenwerking met Larasati Auctioneers onze zomerveiling organiseren in het monumentale Goodwood Park te Singapore. Onder de 87 zorgvuldig geselecteerde kunstwerken vindt u werken van beroemde Indonesische en Indo-Europese meesters, zoals Basoeki Abdullah, Lee Man Fong, Auke Sonnega, Adrien-Jean Le Mayeur de Merpres en Arie Smit.

      meer informatie

    • 449 - The Summer Sale

      Veiling: Maandag 30 juni 2014, 13 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 27 t/m zondag 29 juni, van 10 tot 17 uur

      Op maandag 30 juni zullen wij het seizoen traditiegetrouw afsluiten met deze algemene veiling bestaande uit zilver, juwelen, glas, porselein, aardewerk, klokken, sculpturen, meubels, kandelaren, aziatica en etnografica. Deze catalogus is aangevuld met meer dan 150 kunstwerken, van oude meesters tot hedendaagse grafiek, waarvan bijna de helft zonder minimumprijs wordt aangeboden.

    • 448 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 23 juni 2014, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 20 t/m zondag 22 juni, van 10 tot 17 uur

      Wij nodigen u uit de kijkdagen te bezoeken van deze aankomende veiling, bestaande uit ruim 100 schilderijen, aquarellen en tekeningen. Deze werken variëren in leeftijd van de 16e tot vroeg 20ste eeuw en zijn alle geselecteerd op hun kunsthistorische, dan wel zeer decoratieve waarde.

    • 447 - Fine & Rare Wine @ Dauphine

      Veiling: Zondag 22 juni 2014, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) zondag 22 juni, 10.30 uur

      Op zondag 22 juni zal een wel heel bijzondere wijnveiling worden georganiseerd, bestaande uit ruim 1300 lots. De catalogus bevat een aantal zeer exclusieve collecties, maar ook zijn meer betaalbare wijnen beschikbaar. Daar deze veiling voor ieder wat wils biedt, hopen wij u dan ook te mogen verwelkomen in Dauphine te Amsterdam.

      meer informatie PDF catalogus

    • 446 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 16 juni 2014, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 13 t/m zondag 15 juni, van 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u de catalogus van onze eerstvolgende veiling van Moderne & Hedendaagse Kunst. Niet alleen zijn diverse (inter)nationale collecties vertegenwoordigd, maar ook bevat deze veiling een apart katern fotografische werken. Het geheel van 226 lots schetst een prachtig overzicht van de ontwikkeling van de kunststromingen van de 20ste eeuw.

    • 445 - Fine & Rare Wine @ Dauphine

      Veiling: Zondag 6 april 2014, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 6 april, 10.30 uur

      De aankomende wijnveiling in Amsterdam is op zondag 6 april en zal worden gehouden in de inmiddels vertrouwde locatie van Dauphine. Het aanbod in deze veiling bestaat naast veel lekkere, betaalbare drinkwijnen uit alle windstreken ook uit topwijnen zoals Château Latour, Château Margaux, Château Lafite-Rothschild uit diverse jaren en Château Mouton Rothschild. Het Bourgogne aanbod wordt aangevoerd door prachtige wijnen van Damaine de la Romanée Conti en Domaine Comte Georges de Vogüé.

      meer informatie

    • 444 - The Spring Sale

      Veiling: Maandag 31 maart 2014, 13 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 28 t/m zondag 30 maart, van 10 tot 17 uur

      De eerste algemene veiling van dit voorjaar zal plaatsvinden op maandag 31 maart en bestaat uit 456 lots zilver, juwelen, porselein, aardewerk, klokken, sculpturen, meubels, kandelaren, aziatica, etnografica, vintage kleding, schilderijen, aquarellen, tekeningen & grafiek. Onderdeel van deze veiling is de befaamde collectie Lobi-sculpturen afkomstig van Robert Terwindt.

    • 443 - Modern & Contemporary Art in Singapore

      Veiling: Zaterdag 18 januari 2014, 15 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 17 & zaterdag 18 januari

      Het nieuwe veilingseizoen zal van start gaan in het Grand Park Orchard in Singapore in samenwerking met veilinghuis Larasati. Tijdens dit evenement zullen 96 werken de revue passeren, waaronder werken van de grondleggers van de moderne Indonesische schilderkunst als Affandi, Hendra Gunawan en S. Sudjojono. De collectie behelst ook werken door Indo-Europese meesters als Rudolf Bonnet, Willem Gerard Hofker en Antonio Blanco.

      meer informatie

    • 442 - The Christmas Sale

      Veiling: Maandag 16 december 2013, 12 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 13 t/m zondag 15 december, van 10 tot 17 uur

      Zilver, juwelen, porselein, aardewerk, klokken, horloges, sculpturen, meubels, kandelaren, aziatica, schilderijen, aquarellen, tekeningen & grafiek

      online catalogus resultaten

    • 441 - Fine & Rare Wine @ Dauphine

      Veiling: Zondag 15 december 2013, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 15 december, 10.30 uur

      Op zondag 15 december 2013 organiseert Winefield’s Auctioneers alweer de laatste wijnveiling van het jaar in samenwerking met veilinghuis AAG. Het aanbod in deze veiling is erg groot en gevarieerd.

      meer informatie

    • 440 - Moderne & Hedendaagse Kunst & werken op papier uit de collectie Benno Premsela / Friso Broeksma

      Veiling: Maandag 9 december 2013, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 6 t/m zondag 8 december, van 10 tot 17 uur

      Vanaf heden is de catalogus voor onze aankomende veiling beschikbaar. Wij wensen u veel leesplezier en hopen u tijdens kijkdagen en veiling te mogen verwelkomen!

      online catalogus resultaten

    • 439 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 18 november 2013, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 15 t/m zondag 17 november, van 10 tot 17 uur

      Met gepaste trots presenteren wij u hierbij de catalogus van onze halfjaarlijkse veiling van 19e Eeuwse Schilderijen & collectie werken door Oude Meesters. De verzameling omhelst niet alleen schilderijen, maar ook aquarellen en tekeningen gemaakt in de 17e tot vroeg 20ste eeuw.

    • 438 - The Autumn Sale

      Veiling: Maandag 14 oktober 2013, 12 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 11 t/m zondag 13 oktober, van 10 tot 17 uur

      Het nieuwe veilingseizoen zal van start gaan met een wel zeer uitgebreide veiling van kunst en antiquiteiten, onder de noemer The Autumn Sale. Deze catalogus bevat allerlei objecten voor uw interieur, waaronder zilver, juwelen, glas, porselein, aardewerk, klokken, horloges, sculpturen, kandelaren, meubels, spiegels, aziatica, schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek. Daarnaast wordt een omvangrijke collectie werken afkomstig van de Stichting Kunst & Historisch Bezit ABN AMRO aangeboden.

    • 437 - Fine Wine, Spirits & Vintage Port @ Dauphine

      Veiling: Zondag 6 oktober 2013, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 6 oktober, 10.30 uur

      Aanstaande zondag organiseert Winefield’s Auctioneers haar eerste wijnveiling na de zomer. Het aanbod bevat niet alleen zeer prestigieuze namen uit de Bordeaux, zoals Château Margaux, Lafite en Mouton Rothschild, maar ook zeer betaalbare drinkwijnen. Daarnaast komen er diverse interessante collecties en zeldzame vintage Port onder de hamer. Op de dag van de veiling bestaat de mogelijkheid om een selectie van de te veilen wijnen voor te proeven. Gedurende de voorproeverij staan onze wijnexperts u graag met advies terzijde.

      meer informatie

    • 436 - Modern & Contemporary Art in Singapore

      Veiling: Zondag 14 juli 2013
      Kijkdagen: Vrijdag 12 & zaterdag 13 juli

      Op zondag 14 juli a.s. zal deze halfjaarlijkse veiling weer plaatsvinden in het Goodwood Park Hotel te Singapore. Zoals altijd geeft de catalogus u een goede indruk van de diverse schilderstijlen uit Zuidoost Azië van de laatste 100 jaar.

      meer informatie

    • 435 - The Summer Sale

      Veiling: Maandag 1 juli 2013, 12 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 28 t/m zondag 30 juni, van 10 tot 17 uur

      Traditiegetrouw zullen wij het voorjaarsseizoen afsluiten met een allesomvattende veiling voor uw interieur. In deze Summer Sale vindt u onder meer meubelen, klokken, horloges, zilver, juwelen, porselein, aardewerk en Aziatica. De catalogus is aangevuld met een groot aantal kunstwerken, waaronder schilderijen, aquarellen en grafiek en een bijzondere collectie sculpturen afkomstig uit de kantoren van ABN AMRO.

    • 434 - WINEFIELDS@AAG: Fine & Rare Wine

      Veiling: Zondag 23 juni 2013, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 23 juni, 10.30 uur

      Graag verwelkomen wij u weer op onze aankomende wijnveiling in Amsterdam op zondag 23 juni. Het aanbod in deze veiling bestaat naast veel lekkere, betaalbare drinkwijnen uit alle windstreken ook uit topwijnen zoals Château Pétrus, Château Margaux, Château Lafite Rothschild en Château Mouton-Rothschild uit diverse jaren.

      meer informatie

    • 433 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 17 juni 2013, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 14 t/m zondag 16 juni, van 10 tot 17 uur

      Ook dit voorjaar bieden wij u geruime keus aan Moderne & Hedendaagse kunst. De veiling, op maandag 17 juni a.s., bevat maar liefst 155 werken van nationale en internationale befaamde kunstenaars. Zo leidt de catalogus u van Haagse School tot Bergense School en vervolgens van Pop Art tot Nul-beweging, CoBrA en Realisme. De collectie is aangevuld met een serie fotografie en bijzondere sculpturen.

    • 432 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 27 mei 2013, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 24 t/m zondag 26 mei, van 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u de catalogus van onze aankomende veiling, welke een prachtig overzicht schetst van werken gemaakt in de 17e tot vroeg 20ste eeuw. De veiling zal van start gaan met twintig bijzondere schilderijen door Oude Meesters, alle geselecteerd op hun kunsthistorische en decoratieve waarde.

    • 431 - WINEFIELDS@AAG: Fine & Rare Wines

      Veiling: Zondag 7 april 2013, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 7 april, 10.30 uur

      Op zondag 7 april a.s. zal Winefield’s het voorjaar inluiden met een wel zeer uitgebreide wijnveiling. Deze gevarieerde collectie, bestaande uit maar liefst 1267 lots, bevat niet alleen veel lekkere en betaalbare drinkwijnen, maar ook de absolute top.

      meer informatie

    • 430 - Longstories

      Veiling: Donderdag 4 april, van 17 tot 20 uur
      Kijkdagen: Donderdag 4 april, van 17 tot 20 uur

      In 2007 en 2008 zijn er op initiatief van het Longkanker Informatiecentrum en Roche Nederland B.V. 21 prachtige kunstwerken gecreëerd onder de naam ‘Longstories’. Deze worden donderdag 4 april 2013 geveild. De ‘Longstories’ vormen een indringende oproep voor meer begrip en betere behandelmogelijkheden voor patiënten met longkanker.

      meer informatie

    • 429 - The Spring Sale

      Veiling: Maandag 25 maart 2013, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 22 t/m zondag 24 maart, van 10 tot 17 uur

      Op maandag 25 maart a.s. zal het nieuwe veilingseizoen van start gaan met deze all-round veiling, getiteld The Spring Sale. Deze veiling omvat maar liefst 486 lots, alle geselecteerd op hun kwalitatieve, maar ook decoratieve waarde. Zo vindt u in deze catalogus niet alleen antiquiteiten waaronder zilver, juwelen, porselein, aardewerk, klokken, horloges, sculpturen, meubels, kandelaren en aziatica, maar ook schilderijen, aquarellen, tekeningen & grafiek.

    • 428 - Traditional, Modern & Contemporary Art in Singapore

      Veiling: Zaterdag 26 januari 2013
      Kijkdagen: Donderdag 24 & vrijdag 25 januari

      Het nieuwe veilingseizoen zal van start gaan met deze bijzondere veiling in Singapore. Ten tijde van de Art Stage, de grote internationale kunstbeurs van Singapore, zullen wij een speciale veiling organiseren bestaande uit enkel topstukken.

      meer informatie

    • 427 - The Christmas Sale

      Veiling: Maandag 17 december 2012, 12 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 14 t/m zondag 16 december, van 10 tot 17 uur

      “Alles wat u graag onder de kerstboom als cadeautje zou willen krijgen” is een allesomvattende uitleg van The Christmas Sale op maandag 17 december a.s. Zo vindt u in deze uitgebreide catalogus (van maar liefst 655 lots) zilver, juwelen, glas, kristal, porselein, aardewerk, klokken, sculpturen, kroonluchters, kandelaren, spiegels, aziatica, tribal art, schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek. Niet alleen is de veiling aangevuld met de privéverzameling vintage handtassen van Nederlands mode icoon Karin Eijlders, maar ook wordt de collectie aziatica en etnografica van kunstenaar Michel van Overbeeke aangeboden

    • 426 - WINEFIELDS@AAG: Fine Wine, Spirits & Vintage Port

      Veiling: Zondag 9 december 2012, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 9 december, vanaf 10.30 uur

      Op zondag 9 december 2012 organiseert Winefield’s Auctioneers haar laatste wijnveiling van het jaar ‘Fine Wine, Spirits & Vintage Port’ in samenwerking met veilinghuis AAG. Het aanbod in deze veiling is erg groot en gevarieerd. Naast veel Bordeaux en Bourgogne voor op de kersttafel, zijn bijna alle wijnlanden goede vertegenwoordigd in de veiling. Ook komen er diverse mooie collecties onder de hamer waaronder een geweldige collectie Cognac, Armagnac en Brandy. De veiling wordt afgesloten met een grote diversiteit vintage Port van diverse huizen en jaren.

      meer informatie

    • 425 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 26 november 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 23 t/m zondag 25 november, van 10 tot 17 uur

      De najaarsveiling van maandag 26 november a.s. geeft een zeer gevarieerd aanbod van moderne en hedendaagse schilderijen en beeldhouwwerken. U vindt er een goed overzicht van de ontwikkeling van kunststromingen van de afgelopen 100 jaar met onder meer impressionistische aquarellen, luministische schilderijen, CoBrA kunst en magisch realistisch werk.

    • 424 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 12 november 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 9 t/m zondag 11 november, van 10 tot 17 uur

      Op maandag 12 november a.s. organiseren wij een belangrijke veiling van 19e Eeuwse Schilderijen & werken door Oude Meesters. Deze veiling bevat schilderijen gemaakt tussen de 17e en 20ste eeuw en geeft daarmee een mooi overzicht van de ontwikkeling van de schilder- en tekenkunst door de eeuwen heen.

    • 423 - WINEFIELDS@AAG: Exceptional & Superb Wines

      Veiling: Zondag 4 november 2012, 14 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 4 november, vanaf 13.30 uur

      Op zondag 4 november organiseert Winefield’s Auctioneers een zeer bijzondere wijnveiling van ‘Exceptional & Superb Wines’ in samenwerking met AAG. Het aanbod in deze veiling bestaat alleen uit de allerbeste wijnen die op dit moment verkrijgbaar zijn.

      meer informatie

    • 422 - WINEFIELDS@AAG: Wijnveiling

      Veiling: Zondag 14 oktober 2012, 11 uur
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 14 oktober, vanaf 10.30 uur

      Op zondag 14 oktober 2012 organiseert Winefield’s Auctioneers haar tweede wijnveiling ‘Fine Wine & Vintage Port’ in samenwerking met veilinghuis AAG. Het aanbod in deze veiling is erg groot en gevarieerd. Naast veel Bordeaux, Bourgogne en Champagne uit Frankrijk, zijn bijna alle wijnlanden goed vertegenwoordigd in de veiling.

      meer informatie

    • 421 - De Interieur Collectie: van Aardewerk tot Zeefdruk

      Veiling: Maandag 1 oktober 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 28 t/m zondag 30 september, van 10 tot 17 uur

      Op maandag 1 oktober zullen wij het nieuwe veilingseizoen van start gaan met een nieuw concept, genaamd ‘De Interieur Collectie’. In deze veiling vindt u allerlei objecten, van aardewerk tot zeefdruk, om uw huis mee te decoreren.

    • 420 - Traditional, Modern & Contemporary Art in Singapore

      Veiling: Zaterdag 28 juli 2012, 15 uur
      Kijkdagen: Donderdag 26 & vrijdag 27 juli, 10.30 tot 20 uur & zaterdag 28 juli, 10.30 tot 13 uur

      Veilinghuis AAG kondigt voor zaterdag 28 juli een belangrijke veiling aan van ‘Traditionele, Moderne & Hedendaagse Kunst’ uit Zuidoost-Azië. Voor deze in Singapore te houden veiling werkt AAG zoals gebruikelijk samen met haar lokale partner Larasati. De veiling is met 53 kavels bescheiden van omvang, maar de werken zijn van hoge kwaliteit en kunsthistorische waarde en vertegenwoordigen daarmee de belangrijkste kunstenaars van de afgelopen eeuw.

      meer informatie

    • 419 - The Peter Stuyvesant Collection: The Ultimate Sale (a no reserve sale)

      Veiling: Maandag 2 juli 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 29 juni t/m zondag 1 juli, 10 tot 17 uur

      Op maandag 2 juli a.s. zal het Amsterdamse veilinghuis AAG het seizoen afsluiten met een heel bijzondere veiling. Het betreft de Peter Stuyvesant Collection, waarvan een deel eerder onder de hamer kwam bij Sotheby’s Amsterdam, en waarvan nu het laatste en grootste deel zal worden geveild.

    • 418 - WINEFIELDS@AAG

      Veiling: Zondag 24 juni 2012, 11 uur
      Kijkdagen: Zondag 24 juni, 10.30 uur (proeven)

      Het aanbod in deze veiling bestaat naast Bordeaux en Bourgogne in het absolute topsegment uit diverse mooie drinkwijnen. De catalogus is aangevuld met bijzondere collecties uit binnen- en buitenlands privé bezit.

      meer informatie

    • 417 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 18 juni 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 15 t/m zondag 17 juni, van 10 tot 17 uur

      Op maandag 18 juni zullen wij weer een belangrijke kunstnijverheidsveiling organiseren, waarin u alle objecten kunt vinden welke deel uitmaakten van een ‘Europees Interieur’. Een ruime keus aan kwalitatief hoogstaand antiek zal worden aangeboden, variërend van Chinees en Europees porselein en aardewerk, klokken, barometers en horloges, gegraveerde glazen, diverse Neurenbergse kunstkabinetjes, tot zilver en juwelen, bolkronen en zomeer.

    • 416 - Kunst tot € 3000

      Veiling: Maandag 11 juni 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 8 t/m zondag 10 juni, 10 tot 17 uur

      De tweede week van juni organiseren wij een zeer gevarieerde veiling, bestaande uit 446 lots. Alle in deze catalogus opgenomen werken en objecten hebben een geschatte veilingwaarde van minder dan € 3000 en zijn gemaakt tussen de 18e en vroeg 21ste eeuw. Maar liefst 325 van deze lots worden u aangeboden zonder minimum prijs, waardoor deze veiling voor iedere smaak en portemonnee uiterst aantrekkelijk is.

    • 415 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 4 juni 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 1 t/m zondag 3 juni, 10 tot 17 uur

      Vanaf begin juni zullen wij een vijftal veilingen organiseren. De eerste daarvan is de halfjaarlijkse veiling Moderne & Hedendaagse Kunst. Met trots presenteren wij u een exclusief, zeer gevarieerd aanbod. De catalogus leidt u van werken uit de vroeg 20ste eeuw tot objecten van zeer recente makelij.

    • 414 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 7 mei 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 4 t/m zondag 6 mei, 10 tot 17 uur

      Op maandag 7 mei a.s. zullen wij het voorjaar vieren met een prachtige veiling van 19e eeuwse schilderijen, aangevuld met een collectie Oude Meesters. De catalogus kenmerkt zich door de vele kleurrijke werken, waaronder groene landschappen met blauwe hemel, luchtige straatscènes en fleurige boeketten. Wij nodigen u uit de online catalogus te bekijken en hopen u tijdens kijkdagen en veiling te mogen verwelkomen in het veilinghuis!

    • 413 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 2 april 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 30 maart t/m zondag 1 april, 10 tot 17 uur

      Op 2 april aanstaande zal AAG weer een belangrijke antiekveiling houden onder de titel ‘Het Europese Interieur’. Zoals gebruikelijk is er weer een gevarieerd en met zorg samengesteld aanbod van porselein, aardewerk, zilver en juwelen, klokken en horloges, meubelen en varia. Alles uiteraard weer in de hoge kwaliteit die u van ons gewend bent.

    • 412 - Kunst tot € 3000

      Veiling: Maandag 12 maart 2012, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 9 t/m zondag 11 maart, 10 tot 17 uur

      Het nieuwe veilingseizoen gaat van start met de immer succesvolle veiling Kunst tot € 3000. Deze veiling biedt u betaalbare kunst uit alle periodes en in verschillende stijlen. Zo leidt de catalogus u op alfabetische volgorde door drie eeuwen kunst: van 19e eeuws bloemstilleven tot hedendaagse grafiek en fotografie.

    • 411 - Indo-Europese & Aziatische Kunst in Singapore

      Veiling: Donderdag 12 januari 2012, 19.30 uur
      Kijkdagen: Woensdag 11 januari, 11 tot 22 uur & donderdag 12 januari, 11 tot 15.30 uur

      Het nieuwe veilingseizoen zal van start gaan met deze bijzondere veiling in Singapore. Ten tijde van de Art Stage, de grote internationale kunstbeurs van Singapore, zullen wij een speciale veiling organiseren bestaande uit maar liefst 80 topstukken. Deze veiling is niet alleen in samenwerking met onze Aziatische partner Larasati, maar ook tot stand gekomen met een ander zeer gerenommeerd veilinghuis, genaamd Borobudur. De catalogus leidt u van prachtige Indo-Europese werken tot exclusieve Chinese hedendaagse kunst. Trots zijn wij op onze bijdrage aan deze veiling, waaronder werken door Fang Lijun, Liu Ye en de serie van de hand van Yue Minjun.

      meer informatie

    • 410 - Het Europese Interieur & een collectie Klokken en Horloges

      Veiling: Maandag 12 december 2011, 14 uur

      Op maandag 12 december zal AAG het seizoen weer traditioneel afsluiten met een grote, kwalitatief hoogstaande kunst- en kunstnijverheidsveiling onder de noemer Het Europese Interieur. U treft in deze veiling niet alleen een grote collectie begerenswaardige voorwerpen, waaronder gegraveerde glazen en Delfts aardewerk uit de nalatenschap van de onlangs overleden Amsterdamse antiquair Henk van Vliet, ook de klokkenliefhebbers komen ruimschoots aan hun trekken. Mede onder auspiciën van de bekende expert Jaap Zeeman werd een belangrijke collectie staande klokken, pendules, horloges en wat dies meer zij samengesteld die wij u met gepaste trots presenteren.

    • 409 - Kunst tot € 3000

      Veiling: Maandag 5 december 2011, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 2 t/m zondag 4 december, 10 tot 17 uur

      Wij nodigen u van harte uit de kijkdagen te bezoeken van de aankomende veiling Kunst tot € 3000. Het concept, ooit overgenomen van een toonaangevend Duits veilinghuis, blijkt bijzonder populair. Het bezoeken van een veiling of kijkdagen beschouwden vele mensen als ‘hoogdrempelig’ tot wij deze veilingcategorie in Nederland introduceerden. Veilinghuis AAG hanteert weliswaar ook een bepaalde kwaliteits- en daardoor prijsgrens, maar maakt een paar keer per jaar een uitzondering voor deze zeer betaalbare stukken.

    • 408 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: Maandag 28 november 2011, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 25 t/m zondag 27 november, 10 tot 17 uur

      Met gepaste trots presenteren wij u de catalogus van deze veiling: niet alleen zijn de aangeboden werken bijzonder aantrekkelijk geprijsd, maar ook zijn de aangeboden kunstwerken van hoog niveau.

    • 407 - Wijnen

      Veiling: Zondag 20 november 2011, 13 uur
      Kijkdagen: Zondag 20 november, 12 uur (proeven)

      Op zondag 20 november a.s. zal de najaarswijnveiling plaatsvinden. Al meer dan acht jaar organiseren wij met behulp van onze twee wijnexperts Frank Jacobs en Karel de Graaf met zeer veel succes deze halfjaarlijkse veilingen, waarvan de grootte en kwaliteit iedere veiling toeneemt.

    • 406 - A Collection of Choice: The Paul Rutten Collection & Friends

      Veiling: Maandag 14 november 2011, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 11 t/m zondag 13 november, 10 tot 17 uur

      Na veertig jaar galerie, waarvan 15 jaar in de PC Hooftstraat en 25 jaar aan de Keizersgracht, heeft de familie Rutten besloten de deuren te sluiten en op een andere manier verder te gaan. Paul Rutten Asiatic & Tribal Art is een begrip in zowel binnen- als buitenland, mede door jarenlange deelname aan grote kunst- en antiekbeurzen, zoals de Oude Kunst en Antiekbeurs Delft, Kunst en Antiekbeurs Breda, Art Fair Den Bosch, PAN Amsterdam en de Bruneaf in Brussel. Deze collectie omvat met veel liefde bij elkaar verzamelde antieke objecten van hoge kwaliteit en is aangevuld met antiquiteiten van collectioneurs waar de galerie een bijzondere relatie mee onderhoudt. Deze Speciale Collectie leidt u van het Himalaya gebied via het Verre Oosten naar Zuidoost-Azië en Afrika.

      meer informatie online catalogus

    • 405 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 31 oktober 2011, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 28 t/m zondag 30 oktober, 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u onze aankomende veiling van 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters. Deze collectie is van hoogwaardig niveau en bevat vele bekende kunstenaars werkzaam in de 17e tot vroeg 20ste eeuw.

    • 404 - Indo-Europese & Aziatische Kunst in Singapore

      Veiling: Zaterdag 22 oktober 2011
      Kijkdagen: Donderdag 20 & vrijdag 21 oktober, 10 tot 20 uur

      Al vele jaren organiseert AAG met veel succes veilingen van Indo-Europese Kunst. Deze ‘koloniale’ schilderijen, aquarellen en tekeningen kenmerken zich door de zeer herkenbare omgeving van het Oud-Indië. Zo zijn de onderwerpen veelal: het brengen van offers aan de tempel, een Indische schone met ontbloot bovenlichaam, het hanengevecht, arbeiders werkend op de paddi-velden en natuurlijk ook de prachtige vulkaan met ondergaande zon.

      meer informatie

    • 403 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 3 oktober 2011, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 30 september t/m zondag 2 oktober, 10 tot 17 uur

      Op maandag 3 oktober aanstaande is het weer zover: een belangrijke kunst- & kunstnijverheidsveiling, met als titel Het Europese Interieur. Zoals gebruikelijk bieden wij u een smaakvol geheel van uiteenlopende zaken als Chinees porselein, meubelen, zilver en juwelen, sculpturen, kronen, glas en varia, waaruit het weer uiterst aangenaam kiezen is. En alles in de kwaliteit die u inmiddels van AAG gewend bent met een sterke nadruk op schoonheid en esthetiek.

    • 402 - Kunst tot € 3000

      Veiling: Maandag 19 september 2011, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 16 t/m zondag 18 september, 10 tot 17 uur

      Het nieuwe veilingseizoen in Amsterdam zal van start gaan met de veiling Kunst tot € 3000. Het concept, ooit overgenomen van een toonaangevend Duits veilinghuis, blijkt bijzonder populair. Het bezoeken van een veiling of kijkdagen beschouwden vele mensen als ‘hoogdrempelig’ tot wij deze veilingcategorie in Nederland introduceerden. Veilinghuis AAG hanteert weliswaar ook een bepaalde kwaliteits- en daardoor prijsgrens, maar maakt een paar keer per jaar een uitzondering voor deze zeer betaalbare stukken.