• Aankomende veilingen

    • 505 - The Asian Art Sale including the collection of Drs. Koos de Jong - Part One

      Veiling: Maandag 5 november 2018, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 2 t/m zondag 4 november, van 10 tot 17 uur. Eerdere bezoeken op afspraak mogelijk.

      Op maandag 5 november zal het nieuwe veilingseizoen van start gaan met deze gespecialiseerde veiling Aziatica. De catalogus bevat 339 lots afkomstig van diverse Europese verzamelaars, bestaande uit porselein, aardewerk, snijwerken, netsuke, scrolls, snuifflesjes, zilveren objecten, bronzen, sculpturen en meubels. Deze veiling presenteert het eerste deel van de privécollectie van kunsthistoricus en voormalig museumdirecteur drs. Koos de Jong, die zich vanaf het begin van de jaren 1970 toelegde op het verzamelen van vroeg Chinees keramiek en sculptuur (5000 v.Chr. tot 1424 n.Chr.). Deze objecten zijn alle van absolute museumkwaliteit.

      meer informatie online catalogus PDF catalogus

    • 506 - Old Masters to Modernists

      Veiling: Maandag 26 november 2018
      Kijkdagen: Vrijdag 23 t/m zondag 25 november, van 10 tot 17 uur

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e-eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste-eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

      meer informatie

    • 507 - Post-War & Contemporary Art

      Veiling: Maandag 10 december 2018
      Kijkdagen: Vrijdag 7 t/m zondag 9 december, van 10 tot 17 uur

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse nieuwe talenten introduceren. Wij verwelkomen ook uw bijdrage aan deze veiling door inbreng van uw schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek, fotografie en sculpturen.

      meer informatie

    • 508 - Het Europese Interieur

      Veiling: Maandag 17 december 2018
      Kijkdagen: Vrijdag 14 t/m zondag 16 december 2018, van 10 tot 17 uur

      Het veilingseizoen zal worden afgesloten met deze veiling gewijd aan het gehele interieur, waaronder kunstwerken, glas, porselein, aardewerk, sculpturen, meubels en objets d’art. Voor een geheel vrijblijvende taxatie van uw collectie verzoeken wij u contact op te nemen.

      meer informatie