• Aankomende veilingen

    • 492 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: Maandag 26 juni 2017, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 23 t/m zondag 25 juni, van 10 tot 17 uur

      Met trots presenteren wij u hierbij de catalogus van onze aankomende veiling, bestaande uit 135 werken afkomstig uit de vroeg 17e tot het midden van de 20ste eeuw. Naast vele bekende veilingnamen, bevat de catalogus ook enkele prachtige werken van ‘petits maîtres’, wij noemen u hierbij enkele voorbeelden van het aanbod.

      meer informatie online catalogus PDF catalogus

    • 493 - The Asian Art Sale

      Veiling: Maandag 3 juli 2017, 14 uur
      Kijkdagen: Vrijdag 30 juni t/m zondag 2 juli, van 10 tot 17 uur

      Verzamelaars en liefhebbers van Aziatica mogen deze veiling niet missen. De 213 lots beslaan niet alleen porselein en aardewerk, maar ook gebruiksvoorwerpen, meubels, kleding, kunstwerken en andere verzamelobjecten.

    • 494 - Kunst tot € 3000

      Veiling: Zomer 2017
      Kijkdagen: Zomer 2017

      Het nieuwe veilingseizoen gaat van start met de immer succesvolle veiling Kunst tot € 3000. Deze veiling biedt u betaalbare kunst uit alle periodes en in verschillende stijlen. Zo leidt de catalogus u door drie eeuwen kunst: van 19e eeuws bloemstilleven tot hedendaagse grafiek en fotografie.

      meer informatie