• Aankomende veilingen

    • 494 - Fine & Rare Wines

      Veiling: Zondag 24 september 2017
      Kijkdagen: (proeven) Zondag 24 september

      Dit seizoen zullen wij van start gaan met deze prachtige wijnveiling, waarin niet alleen de bekende klassieke wijnhuizen, maar ook belangrijke nieuwe wereldwijnen zijn opgenomen.

      meer informatie

    • 495 - Kunst tot € 3000

      Veiling: September 2017
      Kijkdagen: September 2017

      De kunstveilingen gaan van start met de immer succesvolle veiling Kunst tot € 3000. Deze veiling biedt u betaalbare kunst uit alle periodes en in verschillende stijlen. Zo leidt de catalogus u door drie eeuwen kunst: van het 19e eeuws bloemstilleven tot hedendaagse grafiek en fotografie.

      meer informatie

    • 496 - The Asian Art Sale

      Veiling: Oktober 2017
      Kijkdagen: Oktober 2017

      Vanwege het grote succes zullen wij ook dit najaar een gespecialiseerde Asian Art Sale organiseren. De veiling omvat reeds diverse particuliere collecties, bestaande uit porselein, aardewerk, ivoren snijwerken en netsuke, bronzen objecten, krissen, sculpturen en meubels, alle afkomstig uit China, Japan of Zuidoost-Azië.

      meer informatie

    • 497 - 19e Eeuwse Schilderijen & een collectie werken door Oude Meesters

      Veiling: November 2017
      Kijkdagen: November 2017

      Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e eeuwse Italianiseerde landschap tot het vroeg 20ste eeuwse verleidelijke naakt.

      meer informatie

    • 498 - Diamonds are Forever: Zilver, Juwelen, Klokken & Horloges

      Veiling: November 2017
      Kijkdagen: November 2017

      Naast een breed scala aan zilveren objecten, kent deze veiling een indrukwekkend aanbod van juwelen, klokken en horloges. Onder het zilver vindt u kandelaars, miniaturen, manden en andere gebruiksvoorwerpen, daterend vanaf de 18e tot vroeg 20ste eeuw. De antieke en hedendaagse juwelen zijn veelal bezet met diamant of andere edelstenen en zijn afkomstig van diverse vooraanstaande huizen en ontwerpers. Het horlogeaanbod bestaat uit uurwerken van gerenommeerde merken zoals Rolex, Jaeger LeCoultre, Cartier en Patek Philippe.

      meer informatie

    • 499 - Moderne & Hedendaagse Kunst

      Veiling: November 2017
      Kijkdagen: November 2017

      Deze veiling vertegenwoordigt niet alleen de reeds gevestigde internationale kunstenaars, maar zal ook diverse nieuwe talenten introduceren.

      meer informatie

    • 500 - The Christmas Sale

      Veiling: December 2017
      Kijkdagen: December 2017

      Het veilingseizoen zal worden afgesloten met deze veiling gewijd aan het gehele interieur, waaronder kunstwerken, glas, porselein, aardewerk, sculpturen, meubels en objets d’art.

      meer informatie